5 válcové hrací automaty

5 válcové hrací automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Nejpočetnější automaty v každém kasinu – pětiválce

Automaty s pěti válci jsou královskou třídou online automatů. Přestože celý průmysl kdysi dávno začal jako zábava na třech válcích, dnes už také v online kasinech převládají stroje, kde se výherní symboly točí na pětici válcech.

5 válců nabízí asi nejlepší koktejl poměru zábava/plynulost vs. šance na výhru. Vysoký počet výherních linií (243 Crystal Fruits), dostatek bonusů (Book of Secrets, Berryburst) a možnost zasadit do online automatu i jednoduchý příběh (Snow Wild and The 7 Features), spojený například s lákavými minihrami (Blood Suckers II, Crazy Genie), je to na co hráči slyší a co mají rádi.

Není se proto co divit, že v běžném kasinu v nabídce dominují právě 5 válcové automaty. Nezřídka jsou přecpané nejen bonusy přímo ve hře, tedy wild, scatter, či mystery bonusy, ale jsou doplněny také o platformové bonusy či progresivní jackpoty, kde se kumuluje výhra z více automatů v kasinu. Případně umožňují velmi oblíbené oboustranné vyplácení výher.

Nevýhodou je, že někdy se na takovém typu slotů ztrácí přehlednost, případně je hra na nich těžkopádná a pomalá. Někdy to také autoři přeženou se složitostí hry (Devil's Number). Na druhé straně, pokud si chcete vedle vyhrávání peněz vychutnat i hraní samotné, neexistuje asi lepší alternativa. Popularita her s pěti válci mluví jasně.

Hrací automaty