5 válcové hrací automaty

5 válcové hrací automaty

Vstupní bonus: 60300 CZK

gapagroup logo

300 Kč (bodů) za registraci bez nutnosti vkladu a 100% bonus za první vklad až do 60 000 Kč

Vstupní bonus: 5000 CZK

apollogames logo

100% bonus k 1.vkladu až do 5 000 Kč pro všechny nové hráče

Vstupní bonus: 3000 CZK

betano logo

100% uvítací bonus až do výše 3000 Kč

Vstupní bonus: 50000 CZK

synottip logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Vstupní bonus: 25000 CZK

tipsport logo

bonus z prvního vkladu až do výše 25000 Kč

Vstupní bonus: 25000 CZK

chance logo

bonus z první dotace až do 25000 Kč

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Nejpočetnější automaty v každém kasinu – pětiválce

Automaty s pěti válci jsou královskou třídou online automatů. Přestože celý průmysl kdysi dávno začal jako zábava na třech válcích, dnes už také v online kasinech převládají stroje, kde se výherní symboly točí na pětici válcech.

5 válců nabízí asi nejlepší koktejl poměru zábava/plynulost vs. šance na výhru. Vysoký počet výherních linií (243 Crystal Fruits), dostatek bonusů (Book of Secrets, Berryburst) a možnost zasadit do online automatu i jednoduchý příběh (Snow Wild and The 7 Features), spojený například s lákavými minihrami (Blood Suckers II, Crazy Genie), je to na co hráči slyší a co mají rádi.

Není se proto co divit, že v běžném kasinu v nabídce dominují právě 5 válcové automaty. Nezřídka jsou přecpané nejen bonusy přímo ve hře, tedy wild, scatter, či mystery bonusy, ale jsou doplněny také o platformové bonusy či progresivní jackpoty, kde se kumuluje výhra z více automatů v kasinu. Případně umožňují velmi oblíbené oboustranné vyplácení výher.

Nevýhodou je, že někdy se na takovém typu slotů ztrácí přehlednost, případně je hra na nich těžkopádná a pomalá. Někdy to také autoři přeženou se složitostí hry (Devil's Number). Na druhé straně, pokud si chcete vedle vyhrávání peněz vychutnat i hraní samotné, neexistuje asi lepší alternativa. Popularita her s pěti válci mluví jasně.

Hrací automaty