Better Wilds

Better Wilds

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Better Wilds?

Better Wilds tvoří 5 válců, 4 řádky a 25 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Better Wilds?

Tuto hru můžeme zařadit mezi retro automaty, je však převedena do moderního stylu.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Na automatu Better Wilds naleznete klasický Wild symbol, speciální Wild symbol a bezplatné respiny.

Je možné ve hře Better Wilds získat freespiny?

Ne, tento automat nenabízí volná přetočení.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Standardně tato hra jackpoty nenabízí, ale některá kasina do hry nasazují své vlastní platformové jackpoty.

Jak vyhrát na hracím automatu Better Wilds?

Náš tip: Za vytočení 5 symbolů Sedmičky získáte až 500násobek sázky.

Vyzkoušejte si výherní automat Better Wilds zdarma

5válcový automat Better Wilds

Dnes už není problém najít retro automat s moderními prvky a inovacemi. Ale to, co nabízí online slot Better Wilds s tím jste se dosud možná ještě nesetkali. Speciální Wild symbol, který se posouvá po válcích a zároveň i rozšiřuje po řádcích, si vás jistě získá. Stejně jako nás. Ale pojďme pěkně popořádku.

Better Wilds je pětiválcový výherní automat za kterým stojí vývojáři ze společnosti Playtech. Nabízí 25 výherních linií, jejichž počet je fixně daný. Na každém válci jsou 4 řádky. Jako na většině jiných slotů i zde platí, že výherní kombinace jsou jednosměrné. Na výhru musíte vytočit nejméně 3 stejné symboly v nepřerušovaném sledu. Na válcích se točí notoricky známé symboly jako karetní znaky, BARy, zvonky a sedmičky. Hra je poměrně jednoduchá, neboť nemá žádné extravagantní funkce, které by věci příliš komplikovaly.

Speciální Wild symbol

Automat Better Wilds obsahuje 2 bonusové symboly. Prvním je klasický Wild symbol který jako žolík doplňuje nebo rozšiřuje výherní kombinace. Kromě toho dokáže vytvořit samostatnou výherní kombinaci. 500násobek sázky obdržíte po jeho 5násobném zobrazení.

Druhým bonusovým symbolem je zelený diamant, který je z pohledu odměn mnohem zajímavější. Je to speciální Wild symbol objevující se na třetím, čtvrtém a pátém válci. I tento symbol je žolíkem se schopností vytvářet samostatné výherní kombinace. Jeho další funkce jsou však daleko atraktivnější. Dokáže se totiž posouvat po jednotlivých válcích, a navíc i rozšířit po dalších řádcích. Zní to možná komplikovaně, ale v praxi to vypadá velmi jednoduše. Pokud byste jej vytočili například na čtvrtém válci, spustí se bezplatné respiny. Po každém spinu se přesune na válec směrem doleva a každým přesunem se rozšíří o jeden řádek. Takovýmto způsobem se z prvního válce stane divoký válec, a to má v drtivé většině případů za následek zisk několika štědrých výher.

Zahrajte si Better Wilds v kasinu

Přestože online výherní automat Better Wilds nemá freespiny, vůbec nám to nevadilo. Po určitém čase jsme na ně úplně zapomněli. Vyzkoušejte si i vy tento online automat v kasinu na olybet.cz. S bezplatnými respiny a „pochodujícími“ speciálními symboly se skvěle zabavíte, stejně jako my.

3500 CZK pro nové hráče v kasinu

betano logo

Za samotnou registraci a ověření hráč získá bonusy v hodnotě 500 Kč, které tvoří 100 Kč bezriziková sázka a 400 zatočení zdarma do hry Multi Vegas 81.

Dále máte možnost vybrat si ze dvou druhů uvítacích bonusů. Ten si musíte zvolit při prvním vkladu. Jeden z nich má formu bezrizikového hraní Vegas her. Podmínky jsou jednoduché. Provedete vklad, 1x jej protočíte a dostanete bonus ve výši vkladu, a to až do 600 Kč.

Druhým je klasický vstupní vkladový bonus díky kterému můžete získat bonus až do 3000 Kč, ale při něm je třeba výši vkladu přetočit před jeho připsáním 25-krát.

Někdy poskytuje Betano během dočasných promo akcí i vylepšené podmínky vstupního bonusu (vyšší počet free spinů apod.). Tehdy je zapotřebí při registraci zadat speciální promo kód, který který bývá uveden na jejich reklamních bannerech.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Playtech
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
Betano
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty