Retro automaty

Retro automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Retro výherní automaty ze starých dobrých časů

řejmě nebudeme úplně vedle, budeme-li tvrdit, že velké procento milovníků rotujících válců si už někdy tuto zábavu vyzkoušelo i v reálné kamenné herně. Pokud do této kategorie patříte i vy, určitě nám dáte za pravdu, že toto hraní má své kouzlo. A nejkouzelnější bývaly ty jednoduché staré mašiny ukryté někde v koutě, které neustále blikaly a vydávaly různé zvuky. Při hrách máme na mysli především tradiční tříválcové herní automaty plné ovocných symbolů, sedmiček, zvonků, hvězd či BAR symbolů.

Tyto typy slotů se těší velké oblibě i dnes, a to nejen v klasických hernách, ale také v online kasinech. Člověk by řekl, že v době soustavného pokroku budou hráči vyhledávat ty nejpropracovanější automaty, ale pravda to není, alespoň ne úplně. Spousta hráčů si chce při své oblíbené zábavce odpočinout, a proto vyhledávají jednoduché hry s rychlým průběhem a bez nějakých komplikovaných speciálních funkcí. To je také odpovědí na otázku, proč retro automaty ještě nezanikli. Stal se totiž pravý opak a výrobci her čas od času uvedou na trh další retro kousek. V případě, že byste chtěli zažít nostalgii a zahrát si nějakou hru s feelingem starého dobrého automatu, s výběrem nebudete mít potíže. V online kasinech jich naleznete dostatek. Kdybychom vám měli nějaký doporučit, tak si vyzkoušejte například sloty Multi Vegas 81 od Kajot Games, Multi 5 od e-gaming nebo Shining Crown od vývojářů z Amusnet (bývalé EGT).

Vyzkoušejte si retro automaty zdarma

Máte rádi retro automaty? V případě, že ano, pohodlně se usaďte a vyberte si některý z řady těchto slotů. U nás si je můžete na zkoušku zahrát klidně i zcela zdarma a když zjistíte, který vám sedí nejlépe, budete se moci pustit do hry i za reálné peníze.

Hrací automaty