Multi Vegas 81

Multi Vegas 81

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Multi Vegas 81?

Online automat Multi Vegas 81 se skládá ze 4 válců, 3 řádků a 81 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Multi Vegas 81?

Multi Vegas 81 je retro automat s ovocnými symboly na válcích.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Hrací automat Multi Vegas 81 obsahuje Wild symboly a násobitele výher.

Je možné v Multi Vegas 81 získat freespiny?

Ne, tento automat nenabízí volná přetočení.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Součástí online automatu Multi Vegas 81 může být Progresivní jackpot Kajot her se 4 úrovněmi Joker Bonus Progressive. Záleží na nastavení v konkrétním kasinu. V některých jiných kasinech může být hra zase doplněna o lokální či jiné platformové jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Multi Vegas 81?

Náš tip: Pokud jsou 3 symboly Wild součástí výherní kombinace, výhra se vynásobí x8.

Vyzkoušejte si výherní automat Multi Vegas 81 zdarma

Multi Vegas s 81 výherními liniemi

Drtivá většina Kajot online výherních automatů je zaměřena na hráče ze staré školy. Ve svém portfoliu mají desítky, možná stovky slotů, prostřednictvím kterých můžete zavzpomínat na své herní začátky. No a Multi Vegas 81 je jedním z nich. Nenápadná retro-klasika, která potěší každého "veterána".

Multi Vegas 81 je 4válcový online výherní automat s třemi řádky, a jak jeho název napovídá, je na něm až 81 výherních linií. Ty jako obvykle platí v jednom směru, a to zleva doprava. V případě, že je na jedné linii více výherních kombinací, platí pouze ta hodnotově nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na více výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Bonusů je pomálu, ale o to jsou silnější

Autoři při konstruování tohoto automatu nevymýšleli nic revolučního a megalomanského. Zkrátka vsadili na klasiku. Grafika je obyčejná, stejně tak i hudební doprovod. Na válcích se točí symboly ovoce, amerického dolaru a sedmiček. Symbol sedmičky má na slotu nejvyšší hodnotu. Za vytočení tří sedmiček získáte 16násobek sázky, za čtyři dokonce až 160násobek sázky. Všechny hodnoty ostatních symbolů si prohlédnete ve výherní tabulce, která není vůbec "lakomá".

Pohled na bonusové speciální prvky ovšem může mírně zaskočit. Na automatu se totiž vyskytuje pouze jeden jediný a tím je symbol nazvaný jako Multi Wild. Na druhé straně je ovšem potěšující, že plní dvě funkce, které vám výrazně dopomohou k zajímavějším výhrám. Jako žolík supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci, zároveň však taky slouží jako násobitel výher. V případě, že se jeden symbol Multi Wild objeví ve výherní kombinaci, výhra se zdvojnásobí. Pokud se tak stane dvakrát, výhra se vynásobí x4, když třikrát, výhra se zvýší o 8násobek.

Hrajte v kasinu, i na svém mobilu

Aby hra neztrácela na tempu a byla svižná, využít můžete i oblíbenou funkci "autoplay". Hrát slot Multi Vegas 81 můžete ve více českých kasinech, všude zcela zdarma. Jednoduše stačí když kliknete na políčko "hrát pro zábavu". No a samozřejmě točit válci můžete buď na svém notebooku, tabletu, nebo jiném mobilním zařízení. Záleží jenom na vás, co je vám bližší. Držíme palce.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

tipsport logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty