Automaty podle válců

Automaty podle válců

Na počtu válců hracích automatů záleží

Říká se, že na počtech vždy záleží, a u online hracích automatů tomu není jinak. Tedy alespoň u většiny hráčů. Naštěstí to autoři online slotů vědí, a tak ve svých portfoliích mají výherní automaty s hned několika různými počty válců. Přece jen, je dobré, když máte na výběr z několika možností.

Praotec všech dnešních slotů, tedy i těch, na kterých kroutíte válci online, měl 3 válce. A tento počet je stále stejně oblíbený i dnes. Pokud preferujte svižnou hru, s ne zcela vysokým počtem bonusů, a více než na vizuálu vám záleží na svižné hře, tříválcové automaty budou pro vás ideální.

Druhou alternativou, dnes už snad i početnější, jsou online automaty s pěti válci. Pět válců tvůrcům trochu rozvázalo ruce a umožnilo jim rozvinout zejména bonusové funkce (scatter a wild bonus). Firmy jako NETENT či Yggdrassil jsou na takových slotech schopny vyprávět i jednoduché příběhy. Proto, pokud si rádi hrajete, asi budete hledat právě pětici točících se válců.

Malinko opomíjenou kategorií jsou čtyřválce. Není jich mnoho, ale vždy když se k automatu se 4 válci dostaneme, potěší nás. Je osvěžením a vždy se těšíme, jak se vývojáři vypořádali s tím, aby byl slot rychlý, a zároveň nabízel dostatečný počet bonusů či výherních linií. V nabídce kasin bývají hrací automaty se čtyřmi válci poněkud přehlíženy, ale podle nás neoprávněně. Schválně, vyzkoušejte si nějaký. Jsme si jisti, že ho hned tak nevypnete.

Víceválcové automaty, tedy například luxusní 6 válce či alternativní sloty, kde je políček na hrací ploše nepočítaně, jsou spíše výjimkami. Ale určitá kategorie hráčů je vyhledává. Myslíme si, že je to tím, že se tyto kousky podobají mobilním hrám, na kterých už mnoho mladších hráčů vyrostlo. A tak si vlastně jen přenášejí starší návyky do kasinového světa. Minimálně jednou si však takové sloty vyzkoušejte i vy, i když vás možná až tak úplně nelákají. Alespoň demoverzi zdarma, při kterých neztratíte nic. Právě naopak, můžete jen získat a objevit zbrusu nový svět online hracích automatů.

Hrací automaty