6 válcové hrací automaty

6 válcové hrací automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Šestiválcové luxusní online hry

Automatů, kde by se točilo šest válců sice není mnoho, ale pokud už na takový narazíte, určitě jej vyzkoušejte. Pokud totiž tvůrci nejsou úplně nezkušení, dokážou vám na této velkorysé hrací ploše nabídnout velmi slušný herní zážitek.

6 válců je už pořádný prostor, na kterém se dají vymýšlet super věci. Například pořádná spousta výherních linií (Gonzo's Quest Megaways), parádní čachry s bonusy, nebo také vyplácení výher zleva i zprava (Ninja Ways). Tedy, ne že by to nešlo i na automatech s menším počtem válců, ale tady to může být vskutku epické.

Velmi často jsou navíc 6válcové automaty nositeli vysoké kvality proto, že jde o rozšíření či „pokračování“ úspěšných pětiválcových online slotů (Book of Secrets 6, Book of Ra Deluxe 6). Mnoho tvůrců, pokud vidí, že je některý jejich hrací automat úspěšný, připraví také verzi se 6 válci. Samozřejmě trochu si pohraje s hodnotami výherních částek, případně štědrostí bonusů. Nebo přidá zcela nové symboly.

Majestátní šestiválce máme rádi. Jedná se o epické stroje, které už jen svým vzezřením přitahují pozornost. A když se na nich začnou při spinech objevovat bonusy (Brazil Bomba), není lepšího pocitu, než 6 scatter symbolů na obrazovce. Tedy jedině, že by jich bylo ještě víc.

Hrací automaty