9k Yeti

9k Yeti

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat 9k Yeti?

9k Yeti se skládá ze 6 válců, 4 řádků a až 4 096 výherních cest.

Jaké je téma hry 9k Yeti?

Jedná se o dobrodružný automat.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Na online automatu 9k Yeti naleznete Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné ve hře 9k Yeti získat freespiny?

Ano.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Ne, ale v některých kasinech může být slot 9k Yeti doplněn o platformové Jackpoty.

Jak vyhrát na hracím automatu 9k Yeti?

Náš tip: Vytočte Scatter symbol na všech šesti válcích a získáte až 88 volných přetočení.

Vyzkoušejte si výherní automat 9k Yeti zdarma

Dobrodružné příběhy na válcích se vždy těší velké oblibě. Možná i proto si výrobci z Yggdrasilu řekli, že takových automatů není nikdy dost, a tak vytvořili online hrací automat 9k Yeti. Ano, tušíte správně, tato hra se bude točit především kolem Yetiho, který je zobrazován jako bájná postavička z Himálaje. I když o jeho existenci nejsou žádné relevantní důkazy, na válcích této hry jej určitě uvidíte na vlastní oči.

Po stopách legendárního Yetiho

Online výherní automat 9k Yeti je šestiválcová hra se čtyřmi řádky a 4 096 výherními cestami, které zde nahrazují klasické výherní linie. Výhry jsou tvořeny z po sobě následujících symbolů začínajících na prvním válci, přičemž výherní kombinace musí směřovat zleva doprava. Jelikož se ve hře ocitnete na nejvyšším pohoří světa, mezi symboly se vám budou zobrazovat horolezecké symboly, doplněné o karetní symboly, dva speciální symboly a samozřejmě zde nechybí ani symbol Yetiho, který je symbolem s nejvyšší možnou výhrou a umí vám přihrát maximální výhru ve výši až 9 012 násobku vaší sázky.

BIG REEL Portrait režim na mobilu

Rádi roztáčíte válce automatů na mobilu? Tak ve hře 9k Yeti si budete moci válce rozložit dvěma způsoby. První způsob je stejný jako v počítačové verzi, a tedy válce jsou umístěny vedle sebe a roztáčejí se klasicky shora dolů. Druhým zajímavým způsobem, který vám tato hra v mobilu nabízí, je možnost nastavit si „BIG REEL Portrait Mode “. Během něj budou všechny válce umístěny na sobě a roztáčet se budou zprava doleva. Výhodou tohoto módu je to, že se vám budou na mobilním zařízení zobrazovat symboly ve větší velikosti.

Co nabízí bonusové symboly?

Jaký by to byl výherní automat bez bonusových symbolů? V online slotu 9k Yeti si budete moci na válcích vytáčet dva klasické speciální symboly, kterými jsou Wild a Scatter symboly. Wild symbol zde plní funkci jako u většiny výherních automatů, a tedy nahrazuje všechny symboly s výjimkou Scatter symbolu. Zahlédnete ho zde zobrazený jako Mount Everest, který je nejvyšším bodem naší planety. Scattery symboly s nápisem „FREE SPINS“ vás odmění volnými přetočeními. Kolik free spinů lze získat?

  • Scatter symboly na 3 válcích = 8 volných zatočení
  • Scatter symboly na 4 válcích = 15 volných zatočení
  • Scatter symboly na 5 válcích = 40 volných zatočení
  • Scatter symboly na 6 válcích = 88 volných zatočení

Když se už ocitnete v bonusové hře s volnými zatočeními, můžete v ní obdržet další volná zatočení. Počty free spinů zde však už nejsou až tak štědré, ale každé otočení zdarma je dobré a nikdy nevíte, které zatočení vám přinese parádní výhru. Bonusová hra s free spiny má ještě jedno užitečné vylepšení. V případě, že během volného zatočení se na válcích objeví symboly Yeti a Wild a toto vaše zatočení vám výhru nepřinese, díky funkci „Sněhová bouře“ se rozfouká silný vichr, který zmiňované dva symboly promíchá s ostatními symboly tak, aby se vytvořila výherní kombinace. Zajímavý způsob, jak vyhrát, co řeknete?

Automat 9k Yeti se vám určitě zalíbí

Musíme uznat, že tvůrci her z Yggdrasilu to prostě vědí. Svou skvělou pověst potvrdili i v tomto dobrodružném automatu 9k Yeti, od kterého jsme se doslova nedokázali odtrhnout. Vcucne i vás putování Himalájemi po stopách Yetiho? Určitě si tuto hru v kasinu minimálně vyzkoušejte.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty