Aztec Jaguar Megaways
Hraj v kasinuVlastnosti hracího automatu
Kolik válců a výherních linií má automat Aztec Jaguar Megaways?
Jaká je téma hry Aztec Jaguar Megaways?
Jaké speciální funkce tu najdete?
Je možné ve hře Aztec Jaguar Megaways získat freespiny?
Nabízí hra možnost získat jackpoty?
Jak vyhrát na hracím automatu Aztec Jaguar Megaways?
Vyzkoušejte si výherní automat Aztec Jaguar Megaways zdarma
Try the online demo version in a casino.
HrajPředstavte si, že se ocitnete uprostřed pralesa, kde na vás číhají tajemství dávné civilizace a božský jaguár se prohání mezi ruinami. Celé to nádherné zelené okolí se třpytí poklady, ale největší odměna čeká jen na ty, kteří mají odvahu stisknout „spin“! Online hrací automat Aztec Jaguar Megaways vás vezme na dobrodružnou jízdu plnou nepředvídatelných okamžiků a tisíců výherních možností. Přesně jako jeho předchůdce Aztec Jaguar.
Vizuál a grafika
Vizuál a grafika online automatu Aztec Jaguar Megaways jsou povedené! Synot Games opravdu věděl, co dělá, když nás zasadil přímo do srdce aztécké civilizace. Hra má krásné barevné pozadí s bujnou džunglí, mystickými chrámy a starobylými ruinami, které vás okamžitě vtáhnou do děje. Válce jsou obklopeny zlatými detaily a každý symbol na nich vypadá, jako by byl vytesán z drahých kamenů. Jaguár, bojovníci, magické amulety – všechno zde přímo křičí luxusem a bohatstvím.
Každé otočení doprovázejí jemné animace, které ještě více umocňují napětí. Když se na válcích objeví symboly Wild nebo Scatter, získáte pocit, že jste o krok blíže k odhalení starověkých tajemství.
Ovládání a struktura
Ovládání hracího automatu Aztec Jaguar Megaways je jednoduché a intuitivní. Důležitá tlačítka jsou umístěna přímo pod válci, takže máte vše na dosah ruky. Přehledně vidíte stav hráčského konta a výši sázky, kterou si můžete jednoduše nastavit pomocí tlačítek plus a minus. Pokud jste odvážní, nechybí ani ikona MAX BET, která vám umožní roztočit válce s maximální sázkou. Dalším tlačítkem, které budete často používat, je velké SPIN – to je vaše vstupenka do světa výher. Pro pohodlné hráče nechybí možnost AUTOMATICKÉ HRY (tlačítko se šipkami), kde si nastavíte počet automatických otočení a můžete jen sledovat, jak se válce točí samy. Struktura hry je založena na Megaways, což znamená, že každý ze 6 válců může mít různý počet symbolů – minimálně 3 a maximálně 6 symbolů. Toto dynamické uspořádání vám nabízí až 117 649 výherních cest!
Bonusy a speciální funkce
V online automatu Aztec Jaguar Megaways to společnost Synot Games s bonusy a speciálními funkcemi opravdu vychytala. Tato hra je jako džungle plná tajných pokladů, které jen čekají na objevení. Pojďme se podívat, co všechno vás zde čeká.
Wild symbol je váš nejlepší kamarád. V této hře ho představuje bojovník v plné aztécké parádě a jak už víte, Wild dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol na válcích (kromě Scatteru), aby vám pomohl sestavit výherní kombinaci. Čím více Wildů, tím více šancí, že váš lov na poklady bude úspěšný.
Ale tady to začíná být ještě zajímavější – Scatter! Tento symbol nejenže otevírá dveře do bonusového světa, ale může vám také přinést solidní odměny. Když získáte 6 nebo více Scatterů na válcích, spustí se speciální bonusová hra Hold and Win, ve které začíná skutečný lov.
Pokud tedy máte štěstí a aktivujete bonusovou hru Hold and Win, připravte se na pořádnou jízdu. Máte 3 respiny a všechny symboly, které na válcích zůstanou, se zablokují. Každý nový Scatter, který padne, resetuje počet respinů na 3. Co je super, s bonusovými symboly Mini, Minor, Major a Grand můžete získat mnohem vyšší výhry. V této bonusové hře můžete narazit také na speciální bonusové symboly. Expanding Bonus se rozšíří a zaplní celý válec, čímž zvýší vaše výherní možnosti. Increasing Bonus zase zvýší hodnotu všech ostatních bonusových symbolů na válcích.
Nemáte trpělivost čekat, až bonus přijde sám? Žádný problém! V Aztec Jaguar Megaways máte možnost přímo si koupit bonusovou hru Hold and Win za 70-násobek vaší aktuální sázky. Jednoduše kliknete na ikonu hvězdy a hned jste v akci.
Po každé výhře se vám zobrazí možnost vstoupit do funkce Gamble. Všechno, co musíte udělat, je tipnout si, jaká karta se objeví na obrazovce – červená, nebo černá? Pokud se trefíte, gratulujeme! Vaše výhra se zdvojnásobí. Pokud vám ale štěstí nebude přát, odejdete s prázdnýma rukama, takže je to skutečně gamble v pravém slova smyslu.
Progresivní jackpoty ve hře Aztec Jaguar Megaways jsou speciálním bonusem, který vás může katapultovat k obrovským výhrám. Tento Synot Progressive Bonus je rozdělen do čtyř úrovní: Bronze, Silver, Gold a Diamond. Každou úroveň představuje specifický symbol a má svou vlastní hodnotu. Jackpot se spouští náhodně během hry, přičemž jeho hodnota roste s každou sázkou. Nemusíte se bát, ze sázky se vám žádná část neodečítá – hodnoty jackpotů rostou samy na základě procentuálního nárůstu z každé sázky.
Hrajte Aztec Jaguar Megaways také zdarma
Pokud hledáte hru, která je plná napětí, výherních možností a speciálních bonusů, Aztec Jaguar Megaways je přesně pro vás! Systém Megaways vám nabízí až 117 649 způsobů, jak vyhrát, a to se opravdu nevidí každý den. Ať už vás lákají symboly Wild, bonusová hra Hold and Win nebo funkce Gamble, tato hra má všechno.
Detaily hry
* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.



