3 válcové hrací automaty

3 válcové hrací automaty

Vstupní bonus: 50300 CZK

sazkahry logo

300 Kč za dokončenou registraci, bonus za vklad až 50 000 Kč a 100 free spinů.

Vstupní bonus: 50300 CZK

synottip logo

150Kč + 150Kč za registraci, vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a 300 otoček zdarma

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Rychlé a jednoduché hry na 3 válcích

Za to, že dnes může kvést naše vášeň k online automatům, mohou právě jednoduché tříválcové automaty. Jeden takový, zvaný také jednoruký Bill, celé toto automatové šílenství kdysi odstartoval.

Bylo to dávno, v minulém století, ale tříválce ani dnes neztratily nic ze své popularity. Hráči je milují stejně jako před sto lety. Mají k tomu samozřejmě dobré důvody. Během historie prošli poměrně pestrou cestou, rozvíjeli se, a už to zdaleka nejsou jen statické ovocné stroje. Své kouzlo si ale naštěstí zachovali (Respin Joker).

Online automaty se třemi válci dnes, podobně jako ty pětiválcové, nabízejí svým hráčům celé spektrum témat a šablon. To by ale samo o sobě nestačilo, jelikož hráči v kasinech jsou stále náročnější. Přibyly další výherní linie a dnes už nejsou raritou ani 3válcové, 3 řádkové hry s maximálními 27 liniemi, například 27 Diamonds (Tech4bet), Queen of Fruits (Betinsight), Super Star 27 (e-gaming), Turbo 27 (Kajot). Nejpopulárnější Wild a Scatter bonusy jsou také tak často rozšířeny o další moderní bonusové prvky (Falcon God od Apollo), které dnešní hráči i na tříválcových automatech vyžadují.

Co však naštěstí při těchto hrách zůstalo zachováno, to jsou jejich jednoduchost a rychlost. Myslíme si, že právě tohle u online tříválců udržuje celé generace hráčů. Jsou to ideální oddechovky na čas, kdy sice únava vyhrává, ale stále je ješté chuť roztočit pár rychlých spinů (Ultimate Hot) na oblíbeném slotu.

Hrací automaty