9 Stars

9 Stars

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat 9 Stars?

9 Stars tvoří 3 válce, 3 řádky a 5 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry 9 Stars?

9 Stars je retro automat, na kterém se objevují klasické symboly ovoce, sedmiček a BARů.

Jaké speciální funkce tady najdete?

Na automatu 9 Stars najdete Kolo štěstí s násobiteli výher.

Je možné ve hře 9 Stars získat freespiny?

Ne, tento automat freespiny nenabízí.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Výherní automat 9 Stars může nabízet jackpoty Joker Bonus Progressive se 4 úrovněmi Platinum, Gold, Silver a Bronze. Některá kasina do něj přidávají i své lokální jackpoty.

Jak vyhrát na hracím automatu 9 Stars?

Náš tip: Za vytočení 3 symbolů zlaté hvězdy získáte 100násobek sázky.

Vyzkoušejte si výherní automat 9 Stars zdarma

Vylepšená klasika od Kajot Games

Automat ze staré školy s kupou inovací. I tak se dá ve zkratce charakterizovat online výherní automat 9 Stars, který vytvořila známá česká společnost KAJOT. Jde o naprostou klasiku, kterou i dnes najdete v nabídce nejlepších online kasin. Slot nabízí typické symboly klasických mašin. Ovoce, sedmičky, BAR-y a samozřejmě taky hvězdy.

9 Stars se skládá z 3 válců a 3 řádků. Nejde o žádný komplikovaný stroj, obsahuje pouze 5 fixních výherních linií. Samozřejmě pokud budete mít výherní kombinace na více výherních liniích, výhry se sčítají.

Kolo štěstí nabité násobiteli výher

Ptáte se, jak vyhrát na třívalcovém výherním automatu? Jednoduše. Pojďme se spolu kouknout na zmíněné inovace. Pod válci je umístěno pole s 9 prázdnými hvězdami (3x3). Vaším úkolem je vytočit symbol hvězdy na všech 9 pozicích. Čili, pokud vytočíte symbol hvězdy například na prvním válci středního řádku, tato jeho pozice se započítá do hracího pole pod válci. Když vyplníte pole všemi hvězdami, aktivujete bonusovou hru – Kolo štěstí.

V kole štěstí můžete snadno získat zajímavé a vysoké výhry. Kolo při prvním roztočení vybere ze symbolů jeden, který se stane výherním symbolem. Při druhém roztočení se dozvíte hodnotu násobitele výhry. Může jít o násobky x2, x4, x8, x10. V této bonusové hře získáváte výhry v závislosti na výši sázky, kterou jste do hry vložili. Celkovou výhru tedy tvoří hodnota vytočeného symbolu vynásobená vytočeným násobitelem.

Dvojnásobek výhry v základní hře

Slot 9 Stars disponuje ještě jednou důležitou funkcí, kterou klidně můžeme zařadit do kategorie speciálních vlastností. Jakmile na všech 9 pozicích automatu vytočíte stejný symbol, je úplně jedno jaký, celková výhra se zdvojnásobí.

Nejvyšší hodnotu na automatu má symbol hvězdy. Za tři tyto symboly dostanete až 100násobek vaší sázky. Za tři symboly diamantu 30násobek sázky, za tři sedmičky 8násobek, za tři BAR-y je to 4násobek, no a na závěr za tři symboly třešní dvojnásobek.

S automatem 9 Stars nuda nebyla

Pokud jste si mysleli, že "starodávné" tříválcové KAJOT hrací automaty dnes nemají hráčům co nabídnout, zahrajte si online slot 9 Stars zdarma a rychle změníte názor. Hra je nenáročná, svižná a přináší hráči i několik zajímavých možností k dosažení vyšších a atraktivnějších výher.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Klasický výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty