Joker 27

Joker 27

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Joker 27?

Joker 27 tvoří 3 válce, 3 řádky a 27 fixně daných výherních linií.

Jaké je téma hry Joker 27?

Joker 27 je klasický automat s retro symboly na válcích.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Online výherní automat Joker 27 obsahuje Wild symboly, dva druhy Scatter symbolů a freespiny.

Je možné ve hře Joker 27 získat freespiny?

Ano, za vytočení symbolu Cherry Bonus na střední linii aktivujete 1 freespin, za vytočení tří symbolů hvězdy na střední linii získáte až 10 freespinů.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Záleží na kasinu. Součástí automatu Joker 27 mohou být čtyři úrovně jackpotu Joker Bonus Progressive. Navíc hra může být doplněna také o lokální platformové jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Joker 27?

Náš tip: Pokud pokryjete všechny pozice automatu stejným symbolem, výhra je automaticky dvojnásobná.

Vyzkoušejte si výherní automat Joker 27 zdarma

Vraťte se v čase

Online výherní automat Joker 27 vyniká zářivou kreslenou grafikou a několika zajímavými speciálními prvky, díky kterým má hra potřebné napětí. Tuhle ovocnou klasiku má na svědomí společnost Kajot, jejíž hry znáte z kamenných heren a kasin. Pokud máte rádi určitou staromódnost, následující řádky jsou určeny právě vám.

Joker 27 je 3válcový slot s třemi řádky, a jak už jeho název napovídá, obsahuje 27 výherních linií. Jelikož jde o automat 3x3, dalo by se říct, že výherní kombinace platí v obou směrech čili zleva doprava a zprava doleva. Když vytočíte více výherních kombinaci na jedné linii, platí pouze ta nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na více výherních liniích, všechny výhry se sčítají. Na válcích narazíte na typické symboly starých retro automatů – různé druhy ovoce, BAR-y, dolarovky nebo zvonky.

Joker 27 až s 2 Scatter symboly

Na válcích ovšem najdete i několik bonusových symbolů. Zelený Joker je Wild symbolem, co značí, že jako žolík automaticky nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. O něco vyšší výhry získáte prostřednictvím Scatter symbolu. Na automatu jsou až dva tyto bonusové prvky. Prvním je symbol hvězdy a druhým Cherry bonus. Při vytočení tří symbolů Cherry Bonus na prostřední výherní linii získáte jedno volné přetočení, za tři symboly Hvězdy dostanete 10 freespinů. Během hry se spiny zdarma je možné znovu získat další freespiny.

Na automatu Joker 27 dochází ještě k jednomu zajímavému momentu. Za vytočení stejného symbolu na všech 9 pozicích se výhra automaticky zdvojnásobí.

Vyzkoušejte si Joker 27 aj na mobilu

Joker 27 si můžete vychutnat i na svém mobilním zařízení, tabletu nebo na počítači. Pokud by se vám na něm nedařilo podle vašich představ, zkuste štěstí s dalšími skvělými automaty od Kajotu, například Joker Boom či Vikings. Určitě si vyberete takový, který vás minimálně zabaví. Přejeme hodně štěstí.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

tipsport logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty