Joker Boom

Joker Boom

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Joker Boom?

Joker Boom je vyskládaný ze 4 válců, 3 řádků a je na něm 81 výherních linií, které jsou fixně dány.

Jaké je téma hry Joker Boom?

Joker Boom je klasický ovocný automat.

Jaké speciální funkce tady najdete?

Joker Boom obsahuje Wild symboly s druhou šancí a Scatter symboly.

Je možné ve hře Joker Boom získat freespiny?

Ne, na tomto automatu klasické freespiny nenajdete, hra však obsahuje takzvané „režimy“. Boom Spins. Ty se aktivují po zobrazení 3 nebo 4 symbolů Scatter.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Online slot Joker Boom může obsahovat jackpoty Joker Bonus Progressive se 4 úrovněmi Platinum, Gold, Silver a Bronze. V některých kasinech na něm naleznete také lokální jackpoty daného kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Joker Boom?

Náš tip: Během Boom Spins je celý první válec pokrytý Wild symboly.

Vyzkoušejte si výherní automat Joker Boom zdarma

Ovocný automat s 81 výhernými línami

Zájem hráčů o klasické ovocné automaty zřejmě nikdy neutichne. Mezi automatovými hrami je jich tolik, že zkusit všechny je nepravděpodobné, jestli ne přímo nereálné. Ale jak si z takového množství vybrat ten pravý? Na to je těžké odpovědět, protože jak se říká, 100 lidí, 100 chutí. Někdo bazíruje na propracované grafice (243 Crystal Fruits), kvalitních 3D animacích (Fruit Zen), jiný pak preferuje jednoduchost (Jokers Five), či netradiční bonusovou výbavu slotu (Tiki Fruits).

Online výherní automat Joker Boom od společnosti Kajot Games lze zařadit do kategorie jednoduchých výherních slotů. Doplněn je o pár bonusových funkcí, které z něj dělají relativně příjemnou a zábavnou hru. Skládá se ze 4 válců, 3 řádků a nezvyklých 81 výherních linii. Ty platí zleva doprava a musí začínat na prvním válci vlevo. Pokud je na výherní linii více výherních kombinaci, platí pouze ta s nejvyšší hodnotou. V případě, že jsou výherní kombinace na více liniích, výhry se sčítají.

Bonusová hra s expandujícími Wild symboly

Joker Boom má v sobě zabudované i bonusové prvky, které celou hru obohacují. Prvním bonusovým symbolem je Wild symbol. Je žolíkem a nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Co je vskutku úžasné, hráči nabízí dvojitou šanci na zisk výherní kombinace. Pokud totiž Wild symbol není součástí výherní kombinace po jeho vytočení, zůstane na svém místě i do následujícího spinu.

Druhým bonusem je Scatter symbol vyobrazený jako hvězda. Pokud ho vytočíte minimálně 3x, získáte několik přetočení s expandujícím Wild symbolem na prvním válci. V případě, že se vám ho povede vytočit ještě 3krát, během dalších 10 přetočení, bude celý válec pokryt Wild symboly. To může vést k zisku několika dalších výherních kombinaci. Při vytočení 4 symbolů Scatter získáte až 20 přetočení s divokým prvním válcem. Zde je ovšem nutno dodat, že nejde o freespiny.

Ačkoliv Joker Boom nedisponuje žádnými freespiny, nepovažujeme to za velké mínus. Díky expandujícímu Wild symbolu lze přijít k opravdu slušným výhrám. Vždyť si zkuste tenhle slot sami v kasinu, využijte štědré vstupní bonusy a uvidíte.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty