4 válcové hrací automaty

4 válcové hrací automaty

Vstupní bonus: 3500 CZK

betano logo

Bonus 500 Kč za registraci a dvojice 100% vkladových bonusů pro nové hráče

Vstupní bonus: 25000 CZK

tipsport logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Spojení toho nejlepšího na 4 válcích

4 válce máme sice rádi v motorech, ale u online automatů je to poněkud pozapomenutá skupina her. A opravdu neprávem. I čtyři válce totiž umí nabídnout parádní zábavu. Ty nejlépe dokáží spojit ty nej věci z automatů se třemi válci a z automatů s pěti válci.

Čtyřválce jsou rychlé (Joker Boom), poměrně nekomplikované (Multiplay 81), ale na jejich válcích už lze rozehrát slušné divadlo (81 Attila). Proto bývají jejich součástí i mnohem lepší bonusy (Stacked) než u tříválců. Wild a Scatter jsou samozřejmostí, ale jsou bohatší a originálnější než na trojici válců. Sem tam se vyskytne i druhý Scatter nebo Mystery bonus.

S počtem válců roste i počet výherních linií, kterých lze na automatu dosáhnout (Wild Circus 256). Už to začíná být opravdu zajímavé. Přesto, popravdě řečeno, i tak pořád preferujeme lepší a plynulejší spád automatu + kreativní bonusy než vysoký počet výherních linií. Ale mnoho hráčů to má jinak.

Automaty se 4 válci jsou tak především slušným kompromisem mezi klasickými retro tříválci a mohutnějšími pětiválci, mnohdy těžkopádnými a plnými balastu, který pouze zdržuje od hraní. Vyzkoušejte je a užijte si hru.

Hrací automaty