Better Wilds

Better Wilds

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Simply the Best 81?

Simply the Best 81 se skládá ze 4 válců, 3 řádků a 81 výherních linií.

Jaké je téma hry Simply the Best 81?

Simply the Best 81 je retro automat, na jehož válcích se točí klasické symboly ovoce, BARy, hvězdy, dolarovky či zvonky.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Online automat kromě Wild symbolu nic speciálního nenabízí.

Je možné ve hře Simply the Best 81 získat freespiny?

Ano, po vytočení tří nebo čtyř stejných symbolů na středním řádku aktivujete freespiny.

Nabízí tato hra možnost hrát o Jackpoty?

Na Simply the Best 81 můžete nalézt v některých kasinech Joker Bonus Progressive. Jedná se o progresivní jackpot Kajot automatů rozdělený do 4 úrovní Platinum, Gold, Silver a Bronze. V některých jiných kasinech jsme se setkali s lokálním platformovým jackpotem při této hře.

Jak vyhrát na hracím automatu Simply the Best 81?

Náš tip: Za vytočení Wild symbolu, který pokrývá celý střední řádek, získáte 40 freespinů.

Vyzkoušejte si výherní automat Better Wilds zdarma

Ovocná klasika s 81 výherními liniemi

Máte rádi staré dobré klasické automaty s ovocnými symboly? Pokud ano, do pozornosti vám dáváme online slot Simply the Best 81, který vytvořila společnost Kajot Games. Pokud však máte raději modernější hry jakoMega Pyramid od Red Tiger nebo Corsair Queen od Synotu, dovolíme si tvrdit, že další řádky naší recenze vás zřejmě neosloví. A možná ano!

Výherní automat Simply the Best 81 se skládá ze 4 válců, 3 řádků a až 81 výherních linií. Výherní kombinace musí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. V případě, že je na jedné linii více výherních kombinací, platí pouze ta hodnotově nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na více výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Jelikož se jedná o klasický slot, grafika je nenáročná, nakreslená velmi jednoduše, hudba a zvukové efekty nejsou žádné vypalovačky. Najdeme na něm typické symboly ovoce doplněné o sedmičky, BAR-y, hvězdy zvonky či dolarovky.

Stejný symbol na středním řádku přidělí freespiny

Samozřejmě i tento slot musí disponovat něčím zajímavým, jinak bychom si nedali tu námahu něco o něm napsat. V podstatě se jedná o dva bonusové prvky. Prvním je bonusový Wild symbol – JOKER. Ten v pozici žolíka supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci.

Druhým speciálním elementem hry Simply the Best 81 jsou freespiny. Ty však nezískáte vytočením několika Scatter symbolů, tak jak je tomu na většině hracích automatů. Na slotu Simply the Best 81 vám pro zisk volných přetočení stačí, když na středním, tedy druhém řádku, vytočíte zleva doprava jakýkoli stejný symbol. Každý symbol má svou hodnotu, ale zároveň i jistý počet freespinů. Je jedno, jestli stejný symbol vytočíte na středním řádku 3 nebo 4krát, freespiny dostanete tak či onak. Nejvíce lze získat až 40 freepinů.

Něco pro nezkušené hráče v kasinu

To je v podstatě vše co potřebujete vědět před spuštěním online slotu Simply the Best 81 v kasinu. Neměli byste narazit na nic, co by vám při hraní udělalo vrásky na tváři. Jednoduchý, přehledný, stavěný zejména pro začínající hráče, ale i ty, kteří se rádi vracejí ke starým „mašinám“. Vytočit stejný symbol v rámci středního řádku dodává hře potřebný náboj, díky kterému to není jen o monotónním točení válci. Zkuste si ho i vy!

3500 CZK pro nové hráče v kasinu

betano logo

Za samotnou registraci a ověření hráč získá bonusy v hodnotě 500 Kč, které tvoří 100 Kč bezriziková sázka a 400 zatočení zdarma do hry Multi Vegas 81.

Dále máte možnost vybrat si ze dvou druhů uvítacích bonusů. Ten si musíte zvolit při prvním vkladu. Jeden z nich má formu bezrizikového hraní Vegas her. Podmínky jsou jednoduché. Provedete vklad, 1x jej protočíte a dostanete bonus ve výši vkladu, a to až do 600 Kč.

Druhým je klasický vstupní vkladový bonus díky kterému můžete získat bonus až do 3000 Kč, ale při něm je třeba výši vkladu přetočit před jeho připsáním 25-krát.

Někdy poskytuje Betano během dočasných promo akcí i vylepšené podmínky vstupního bonusu (vyšší počet free spinů apod.). Tehdy je zapotřebí při registraci zadat speciální promo kód, který který bývá uveden na jejich reklamních bannerech.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Betano
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty