Ovocné výherní automaty

Ovocné výherní automaty

Vstupní bonus: 10200 CZK

merkurxtip logo

200 Kč a 100% vkladový bonus pro nové hráče až do 10 000 Kč

Vstupní bonus: 50300 CZK

synottip logo

150Kč + 150Kč za registraci, vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a 300 otoček zdarma

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Online automaty plné šťavnatého ovoce na válcích

Co myslíte, kterých hracích automatů je na světě nejvíc? Asi to nebyla těžká otázka a mnozí z vás jistě dobře ví, že nejčastějším tématem válcových her jsou sloty s ovocem. Zřejmě neexistuje hráč, který si tenhle typ automatů někdy nezahrál. Vždyť symboly ovoce byly umístěny již v prvních retro strojích a tyto sloty se budou těšit oblibě hráčů zřejmě navěky.

Ostřílenější hráči si určitě vzpomenou na časy, kdy roztáčeli válce v hernách, kde většina automatů byla také na ovocnou notu. Časy se mění, ale chuť na ovoce u hráčů je stejně silná, a proto i v online kasinech mají tyto hry velmi silné zastoupení. Prakticky u každého providera naleznete spoustu takových her, přičemž někteří se specializují prakticky výhradně jen na ovocné sloty. Vyzkoušet všechny tyto hry je prakticky nemožné kvůli jejich velkému množství, navíc neustále přibývají další, doslova jako houby po dešti. Před výběrem je dobře se zaměřit na to, zda hledáte tříválcové, čtyřválcové nebo pětiválcové automaty, stejně tak i na to, zda máte rádi jednoduché hry s rychlým spádem nebo se spoustou speciálních funkcí.

Doporučit některé sloty je velmi náročné, ale zkusíme vám uvést pár příkladů her, které patří u hráčů mezi oblíbené kousky. Jako první dáváme do pozornosti automat FruitiX od Synot Games. Jedná se o jednoduchou pětiválcovou hru s 10 fixními výherními liniemi, Wild symbolem a Scatter symbolem. Další oblíbenou ovocnou hrou je Amusnet automat 100 Super Hot. Tato hra má 5 válců, 4 řádky a až 100 výherních linií. Zaujme především svou jednoduchostí, tudíž žádné extra speciální funkce zde nenajdete. Ovocným automatem z jiného soudku je Ice Bar 27 od Kajot Games. V této tříválcové hře se setkáte s ovocem z ledového prostředí. Na to, že jde jen o tříválec, toho ale má v sobě hodně. Těšit se můžete na respiny, násobitele výher či Mystery bonusovou hru s okamžitými výhrami. Velmi oblíbeným slotem je také hra od Red Tigeru s názvem Fruit Blox. Tento šestiválcový automat se 4 řádky disponuje až 4 096 cestami k výhře. Hra nabízí několik speciálních funkcí, mezi kterými nechybí možnost získat free spiny. K zajímavým výhrám vám nejednou dopomohou skvělé mega symboly. NetEnt také nabízí několik zajímavých ovocných kousků. Jedním z nich je automat Berryburst. V této pětiválcové hře je vaším úkolem vytvořit výherní kombinaci v podobě klastrů, přičemž výherní kombinace musí sestávat z minimálně pěti stejných symbolů na dvou válcích vedle sebe. Kterou z těchto ovocných her si vyzkoušíte jako první?

Zahrajte si ovocné hrací automaty zdarma

Jmenováním dalších ovocných herních online automatů bychom mohli pokračovat ještě velmi dlouho. Je jen na vás, které hry se stanou vašimi oblíbenými. Vyzkoušet si je můžete na začátku i zcela zdarma, a poté tu, která se vám osvědčí, roztočte naplno v online kasinu.

Hrací automaty