Berryburst

Berryburst

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Berryburst zdarma

Netradiční ovocný automat

Určitě budete souhlasit s naším tvrzením, že téměř všechny ovocné online automaty jsou jakoby na vlas stejné. Ale dobře, možná ne, ale musíte uznat, že se navzájem až tak příliš neliší. My vám nyní chceme představit ovocný slot, který je jiný, jedinečný, a výrazným způsobem se „vymyká od stereotypu“. Prosím, online kasina představují výherní automat Berryburst.

Výherní střapce a expandující Wild symbol

Projděme si však nejdříve základní věci. Berryburst tvoří 5 válců, 3 řádky. Co je však důležité, výherní linie na něm nejsou v klasickém nastavení jako u jiných NetEnt automatů. Žádné kombinace zleva doprava či zprava doleva tu neplatí. Výherní kombinace tvoří střapce. Každý střapec skládající se minimálně z 5 symbolů tvoří výherní kombinaci. Je úplně jedno, zda budou vedle sebe, nad sebou, pod sebou, zkrátka za minimálně 5 sousedících stejných symbolů získáte určitou výhru. Jej výška závisí od hodnoty daného symbolu.

A nyní to nejdůležitější. Na automatu Berryburst se objevuje i Wild symbol, ale nejen takový obyčejný. Když se vám ho podaří vytočit, automaticky se rozšíří, resp. expanduje po celém válci. To může vést k zisku výherních kombinací. Válec pokrytý Wild symboly zůstane na svém místě do dalšího spinu. Jde o re-spin, který máte zdarma.

V případě, že byste i po něm vytočili další Wild symbol, i ten zůstane na svém místě. Takovýmto postupem se můžete dopracovat k tomu, že se všechny válce budou skládat jen z divokých symbolů. A teď pozor! Pokud by se vám to podařilo, budete majitelem výhry v hodnotě 5 000-násobku sázky.

Berryburst je i zábavný i výherní

Co se týká bonusové výbavy online automatu Berryburst, je to všechno. Možná se vám to bude zdát málo, pokud se však rozhodnete si tuto mašinku zahrát, uznáte, že to bohatě stačí. Kombinace výherních klastrů a expandujících Wild symbolů byl od autorů hry skutečně skvělý nápad. Navíc celý automat působí příjemně, má svižné tempo a veselou hudbu. Zkuste, minimálně se zabavíte.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty