Fruit Shop

Fruit Shop

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Fruit Shop zdarma

O popularitě ovocných automatů jsme toho už napsali mnoho, proto vás asi nepřekvapí, že rotující ovoce patří mezi naše nejoblíbenější stroje. Je fajn sednout si k automatu a okamžitě vědět, co a jak funguje, jaký je jeho princip.

Fruit Shop od NETENTu přesně takovýmto automatem je. Rychlý, jednoduchý a štědrý na výhry. Co víc si unavený a po hře toužící hráč může přát? Snad už jen nějakou lepší grafiku, zvuky, které po půlhodině netrhají ušní bubínky a pravidla, co se vejdou na jednu A4-ku. Toto všechno online automat Fruit Shop splňuje a přidá i nějaký ten tradiční bonus, zpracovaný originálněji než jinde.

Na hrací ploše se vám točí 5 válců na 3 řádcích a vyhrát můžete na 15 fixních výherních liniích. Princip výhry je ten nejjednodušší možný. Roztočit válce a vytvořit pokud možno co nejdelší výherní linii, začínající na prvním válci zleva a skládající se z minimálně 3 stejných symbolů. Přesně tak, jak to máme rádi.

Bonusy – tradice šmrncnutá originalitou

Spojení nenáročné hry a oblíbeného tématu je atraktivní i samo o sobě, ale přeci jen NETENT ještě přihodil i bonusy. Nečekejte však nic velkolepého. Vystačit si musíte s Wild symbolem a Free spiny. Nebyl by to však NETENT, kdyby to celé trošku nezamotal.

Wild symbol je úplně obyčejný - zastupuje funkci žolíku a pokud vám ve výherní linii chybí nějaký symbol a na jeho místě se nachází Wild symbol, výherní linie se považuje za kompletní. Ještě více potěšující však je, že pokud dosáhnete výhru právě pomocí Wild symbolu, celá výhra se vám vyplatí s násobitelem x2.

S volnými přetočeními se autoři pohráli víc. Dostanete je za všechny výherní linie vytvořené symboly ovoce. Podle počtu stejných ovocných symbolů, se určí i počet free spinů. Za 5 stejných symbolů je 5 přetočení zdarma, za 3 symboly jedno. Výjimkou je symbol třešně. U něho stačí sousedící dvojice a máte nárok na 1 volné zatočení. Velmi nás potěšilo, že další free spiny můžete získat i po dobu volných přetočení a ještě víc nám duši pohladilo to, že i v tomto režimu se výhry násobí x2. Při trošce štěstí se tak dostanete k opravdu pořádným výhrám.

Vyzkoušejte Fruit Shop v Sazka kasinu

Na rovinu přiznáváme, že Fruit Shop není automat úplně pro každého. Pokud máte rádi spíše sofistikovanější přístroje, s bonusovými hrami a speciálními funkcemi, jeho krásu nebudete umět ocenit. Pokud však preferujete jednoduchost, toto bude vaše šálka kávy. Fruit Shop si vyzkoušejte nejdříve úplně zdarma. Možná vás chytí stejně jako nás.

50300 CZK pro nové hráče v kasinu

sazkahry logo

Za první online vklad na vás čeká odměna 100 Free Spinů ve hře Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč.

Jakmile dokončíte plnou registraci, obdržíte na herní účet 300 Kč do hry. Vyčkejte na zaslání bonusové nabídky. Poté vložte peníze a získejte 100 % bonus ke vkladu až do výše 50 000 Kč.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Sazka Hry
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty