Retro Wheels

Retro Wheels

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Retro Wheels?

5válcový výherní automat Retro Wheels je vyskládán do 4 řádků a 50 výherních linií. Jejich počet si můžete nastavit libovolně podle sebe.

Jaké je téma hry Retro Wheels?

Retro Wheels je klasický retro automat se symboly ovoce, sedmiček, zvonků a BARů.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Automat Retro Wheels nabízí Wild a Scatter symboly.

Je možné ve hře Retro Wheels získat freespiny?

Ne, freespiny na tomto slotu nenajdete.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

V tomto případě to závisí na nasazení hry v konkrétním kasinu. Součástí automatu Retro Wheels mohou být čtyři úrovně jackpotu Joker Bonus Progressive. Navíc hra může být doplněna také o lokální platformové jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Retro Wheels?

Náš tip: Za tři a více symbolů hvězdy budete odměněni okamžitou výhrou, která se pohybuje v rozmezí od 2-500 násobku sázky.

Vyzkoušejte si výherní automat Retro Wheels zdarma

Retro Wheels – ovocná novinka od Kajotu

V květnu letošního roku (2021) vydala společnost Kajot Games další z řady klasických ovocných automatů s nádechem retro stylu. Jedná se o online výherní slot Retro Wheels, no a my jsme si na něj samozřejmě ihned posvítili. Pokud máte rádi skutečné a nefalšované retro se všemi jeho prvky, určitě se vám bude líbit. Ovocné symboly, tradiční bonusy, staré zvuky i grafické provedení. Všechno je přesně tak, jak tomu bylo před pár desetiletími, kdy svět her „rozkvétal“ pouze v zakouřených tmavých hernách na rohu ulic.

Hrací automat Retro Wheels má v sobě několik funkcí, které z něj dělají docela přitažlivý online stroj. Má ale také pár nedostatků, ke kterým se ovšem dostaneme později. Za první plus bychom označili nastavitelný počet výherních linií. Hrát můžete buď s 10, 20, 30, 40 nebo 50 liniemi. Je jen na vás, kolik jich nastavíte, ale šance na zisk výherní kombinace roste s vyšším počtem aktivních výherních linií. Co se týče skladby, online automat Retro Wheels má 5 válců a 4 řádky. Kombinace je na něm výherní tehdy, vytočíte-li minimálně 3 stejné symboly se začátkem na prvním válci zleva, přičemž jejich sled nemůže být přerušen jiným symbolem. Nižší odměny mají ve hře klasické ovocné symboly, výrazně si přilepšíte díky neovocným symbolům: BAR-ům, zvonkům a červeným sedmičkám.

Klasické Bonusy také na Retro Wheels

Retro Wheels se drží mantinelů klasiky a retra i co se týče bonusové struktury. Jsou na něm dva notoricky známé bonusové symboly – Wild symbol a Scatter symbol. První jmenovaný je žolíkem, a v případě potřeby doplní chybící symbol ve výherní kombinaci. Objevuje se pouze na třetím válci a představuje ho uhlazený džentlmen s doutníkem. Scatter symbolem je hvězda. Za tři a víc symbolů hvězdy budete odměněni okamžitou výhrou, která se pohybuje v rozmezí 2 až 500násobku sázky. Pokud se rozhodnete hrát tento automat v kasinu, budete mít šanci vyhrát i jeden ze tří Apollo progresivních Jackpotů – Gold, Silver a Bronze. Čím víc hráčů hraje hry, jako například Simply the Best 81, tím rychleji rostou hodnoty progresivních jackpotů. Vyhrát některý z nich ale není vůbec jednoduché. Musíte mít opravdu kus štěstí.

Vyzkoušejte si roztočit retro automat v kasinu

Abychom jen nechválili, na online automatu Retro Wheels jsme našli i minusy. Chyběly nám na něm především freespiny. Odměnou za vytočení tří a více symbolů Scatter je sice atraktivní okamžitá výhra podobně jako u některých Amusnet automatů, například Burning Hot, ale neurazila by nás ani bonusová hra s několika volnými přetočeními navíc. No a autorům dáváme malé minus i za absenci turbo režimu.

Pokud vás Retro Wheels zaujal, ještě, než začnete hrát v online kasinu, vyzkoušet si ho můžete i v demoverzi na naší stránce. Klidně i přes mobil.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty