Fruits Go Multiply

Fruits Go Multiply

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Fruits Go Multiply?

Online slot Fruits Go Multiply se skládá z 5 válců, 3 řádků a 20 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Fruits Go Multiply?

Jedná se o výherní automat, na kterém se zobrazují ovocné symboly.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Na automatu Fruits Go Multiply naleznete Scatter symboly, progresivní násobitele výher a speciální funkci Druhá šance.

Je možné ve hře Fruits Go Multiply získat freespiny?

Ano, po vytočení tří Scatter symbolů aktivujete 10 freespinů.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Ve více online kasinech naleznete na automatu Fruits Go Multiply i Synot Progressive Bonus se 4 úrovněmi – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Navíc některá kasina do hry nasazují i své vlastní jackpoty.

Jak vyhrát na hracím automatu Fruits Go Multiply?

Náš tip: Každé přetočení ve freespinové hře zvyšuje násobitel výher o +1. Nejvíce lze získat multiplikátor x50.

Vyzkoušejte si výherní automat Fruits Go Multiply zdarma

Ovocný slot s moderními prvky

Vymačkejte z ovocného automatu Fruits Go Multiply co nejvíce šťávy v podobě maximální možné výhry, která činí 5 232 násobek sázky. Tento pětiválcový online slot se 3 řádky a 20 fixními výherními liniemi nabízí několik zajímavých speciálních vlastností, které jistě oceníte.

Online slot Fruits Go Multiply je dílem společnosti Synot Games. Má jednoduchý, ale efektní vizuál se symboly ovoce, které jsou nakresleny opravdu stylově. Animace na válcích jsou plynulé, zatímco grafika výher jasně ukazuje, za co byla výhra udělena. Prvním velkým pozitivem tohoto slotu je, že výherní kombinace platí kdekoli. Nemusí tedy začínat na prvním válci zleva jako u většiny jiných automatů. Výherní kombinace musí sestávat alespoň ze tří stejných symbolů.

Druhá šance, freespiny a násobitele výher

Mezi klasickými symboly ovoce, sedmiček nebo zvonků se objevuje jediný bonusový symbol. Pokud vám hned napadl Wild, není to on. Na prvním, třetím a pátém válci se zobrazuje hvězda označená jako Bonus. Je to Scatter symbol, který dokáže aktivovat 10 freespinů. Když se na válcích objeví jen dva Scattery, automaticky se spustí režim Druhá šance. Válec, kterému chybí třetí Scatter, se otočí ještě jednou.

Bonusová hra s freespiny není jen o točení zdarma. Vedle válců se objeví tabulka s multiplikátory výher od x1 do x50. Každý freespin tento násobitel zvyšuje o +1. Pokud byste například po desátém freespinu zaznamenali výhru, automaticky se vynásobí x10. Ve freespinové hře lze opětovně vytočit 3x Scatter i s použitím Druhé šance.

V některých online kasinech také s progresivními Jackpoty

Online automat Fruit Go Multiply je ideální pro hráče, kteří mají rádi věci jednoduché, ale zároveň vzrušující. Společnost Synot Games vytvořila hru se střední až vysokou volatilitou a výherními kombinacemi platnými kdekoli. Získejte druhou šanci vstoupit do bonusového kola s freespiny, kde hrajete s progresivními multiplikátory až do výše x50. Tento ovocný slot s moderními vlastnostmi naleznete v některých online kasinech i s progresivním jackpotem se 4 úrovněmi - Synot Progressive Bonus.

3500 CZK pro nové hráče v kasinu

betano logo

Za samotnou registraci a ověření hráč získá bonusy v hodnotě 500 Kč, které tvoří 100 Kč bezriziková sázka a 400 zatočení zdarma do hry Multi Vegas 81.

Dále máte možnost vybrat si ze dvou druhů uvítacích bonusů. Ten si musíte zvolit při prvním vkladu. Jeden z nich má formu bezrizikového hraní Vegas her. Podmínky jsou jednoduché. Provedete vklad, 1x jej protočíte a dostanete bonus ve výši vkladu, a to až do 600 Kč.

Druhým je klasický vstupní vkladový bonus díky kterému můžete získat bonus až do 3000 Kč, ale při něm je třeba výši vkladu přetočit před jeho připsáním 25-krát.

Někdy poskytuje Betano během dočasných promo akcí i vylepšené podmínky vstupního bonusu (vyšší počet free spinů apod.). Tehdy je zapotřebí při registraci zadat speciální promo kód, který který bývá uveden na jejich reklamních bannerech.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Betano
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty