Lucky 81

Lucky 81

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Lucky 81?

Výherní automat Lucky 81 se skládá ze 4 válců, 3 řádků a 7 výherních linií. Mohou se však rozšířit až na 81 linií.

Jaké je téma hry Lucky 81?

Lucky 81 je klasický výherní automat s ovocnou tématikou.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Na online automatu Lucky 81 naleznete jen Wild symbol, který dokáže rozšířit výherní linie ze 7 na 81.

Je možné ve hře Lucky 81 získat freespiny?

Ne, tento slot neobsahuje volná přetočení.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Součástí automatu Lucky 81 mohou být v online kasinu Progresivní jackpoty Apollo ve třech úrovních Gold / Silver /Bronze.

Jak vyhrát na hracím automatu Lucky 81?

Náš tip: Za výherní kombinaci vytvořené z Wild symbolu získáte odměnu v hodnotě 150násobku sázky.

Vyzkoušejte si výherní automat Lucky 81 zdarma

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
201236 Kč
Úroveň:
Silver
11476 Kč
Úroveň:
Bronze
2602 Kč
Chance Apollo Jackpot

Ovocný automat Lucky 81

Máte už dost těch překombinovaných online automatů s komplikovanými bonusy, při kterých trávíte spoustu času a desítky přetočení válců, dokud pochopíte jejich princip? Někdy je fajn sáhnout po staré dobré klasice, ne? A takovou klasikou je i ovocný online slot Lucky 81, který hráčům nabízí nenáročné rychlé hraní, příjemné prostředí a také slušné možnosti pro získávání výherních kombinací.

Výherní automat Lucky 81 je produktem společnosti Apollo Games. Tvoří ho 4 válce a 3 řádky. V rámci základní hry disponuje sice pouhými 7 výherními liniemi, ale ty se dokážou rozšířit až na 81 linií. Tuto bonusovou specialitku, zvyšující šance na výhru, si vysvětlíme za chvíli. Výherní kombinace musí netradičně sestávat až ze 4 stejných sousedících symbolů. Jelikož jde o klasiku, na válcích se pochopitelně točí ovocné symboly (citrony, pomeranče, třešně, švestky, kiwi a melouny). Ty doplňují ještě dva neovocné symboly (zvonce a sedmičky) a jeden bonusový.

Wild symbol a rozšiřující výherní linie

Jediným bonusovým symbolem je Wild symbol označený jako Lucky 81. Je žolíkem, který supluje chybící symboly ve výherní kombinaci a zároveň dokáže vytvořit samostatnou výherní kombinaci. Za čtyři symboly Lucky 81 získáte až 150násobek sázky. Divoký symbol aktivuje ještě jednu významnou funkci. Jakmile se objeví na válcích, na co vás předem upozorní gong, rozšíří původních 7 výherních linií až na 81. A to je docela dobrý tip, jak vyhrát na automatu. Počet aktivních výherních linií je zobrazen po bocích automatu.

V online kasinu i s progresivními Jackpoty

Aby hra na online automatu Lucky 81 byla ještě víc napínavá, autoři do hry zakomponovali také tři Apollo Jackpoty. Jedná se o progresivní Jackpot rozdělený do 3 úrovní – Gold, Silver a Bronze. Jejich hodnoty, které průběžně narůstají, vidíte během hry přímo nad válci.

Online výherní automat Lucky 81 je velmi příjemný a snadný. Vhodný je pro ty hráče, kteří preferují klasické automaty plné osvěžujícího ovoce a rychlé nekomplikované točení válci. A jelikož divoký symbol ve hře zvětšuje výherní linie, dá se na něm při troše štěstí i něco hezkého vyhrát.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty