Multiplay 81

Multiplay 81

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Multiplay 81?

Multiplay 81 se skládá ze 4 válců, 3 řádků a 81 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Multiplay 81?

Na válcích se točí klasické symboly, jedná se o ovocný retro automat.

Jaké speciální funkce v něm najdete?

Na online automatu Multiplay 81 naleznete Wild symboly s násobiteli výher.

Je možné ve hře Multiplay 81 získat freespiny?

Ne, tento automat žádné freespiny neobsahuje.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Progresivní Jackpoty nejsou součástí online výherního automatu Multiplay 81, ale v některých kasinech může být doplněn o platformové Jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Multiplay 81?

Náš tip: Pokud pomocí Wild symbolu vytvoříte výherní kombinaci, výhru se vynásobí x2, x4 nebo x8. Závisí to jen na tom, kolik divokých symbolů je součástí výherní kombinace.

Vyzkoušejte si výherní automat Multiplay 81 zdarma

Baví vás roztáčení válců ovocných automatů? Pokud ano, dnešní recenze hry Multiplay 81 vás stoprocentně bude zajímat. Jde o online hrací automat od společnosti e – gaming. Hry od tohoto českého providera jsou mezi hráči velmi oblíbené, jde totiž převážně o jednoduché, ale chytlavé kousky, které mnoho hráčů zná také z kamenných heren.

Čtyřválcová mašinka nabitá vitamíny

Multiplay 81 je hrací automat se 4 válci a 3 řádky. Podstatou hry je vytvoření výherní kombinace na některé z 81 výherních linií. Tato výherní kombinace se musí skládat z minimálně tří nebo více stejných symbolů na prvních třech nebo čtyřech sousedních válcích, přičemž tyto kombinace musí začínat na prvním levém válci. Jak už to v ovocných hrách bývá, převahu na válcích i zde mají především šťavnaté kousky ovoce, které doplňují tradiční BAR symboly, šťastné sedmičky a vytočit si zde budete moci i jeden speciální symbol.

S ovládáním výherního automatu Multiplay 81 nebudete mít žádné potíže. Vše důležité ke hraní naleznete v panelu pod válci, kde nalevo vidíte váš zůstatek na účtu a výšku výhry. Na pravé straně si nastavujete hodnotu sázky, ale také spouštíte samotnou hru. Rovněž si zde můžete nastavit i funkci autostart – režim automatické hry. A abychom nezapomněli, hrací automat Multiplay 81 si samozřejmě můžete zahrát i na mobilech, což upřednostňuje v této době stále více a více hráčů.

Bonusové prvky v režii Wild symbolu

Dalo by se říct, že existují dva typy hráčů. První skupinka vyhledává složitější hry, které jsou nabité množstvím bonusových funkcí, speciálních symbolů a miniher. Druhému typu hráčů naopak vyhovují jednoduché hry s rychlým průběhem, bez zbytečných animací a bonusových specialitek. A výherní automat Multiplay 81 patŕí do té druhé skupiny, i když přeci jen disponuje aspoň jediným speciálním symbolem. Tím je Wild symbol. Divoký symbol, podobně jako u většiny her, také zde vystupuje jako žolík, který nahrazuje ostatní symboly na válcích, v případě, že se stane součástí výherní kombinace. Kromě toho Wild symbol vystupuje také jako multiplikátor. Pokud pomocí něj vytvoříte výherní kombinaci, výhru vám vynásobí x2, x4 nebo x8. Závisí na tom, kolik divokých symbolů je součástí výherní kombinace.

Roztočte ovocné válce automatu Multiplay 81 v casinu

Co dodat na závěr? Chcete-li si užít pohodové hraní s tradičními ovocnými symboly, hrací automat Multiplay 81 vám můžeme s klidným svědomím doporučit. Nemusíte za ním ani nikam chodit, k dispozici je hned v několika českých online kasinech, kde si ho můžete zahrát z pohodlí domova, na zkoušku klidně i zcela zdarma.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

tipsport logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
e-gaming
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty