Joker 81

Joker 81

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Joker 81?

Online slot Joker 81 tvoří 4 válce, 3 řádky a 7 nebo 81 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Joker 81?

Joker 81 je retro automat s klasickými symboly ovoce a sedmiček.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Online výherní automat Joker 81 obsahuje Wild symboly, které dokážou změnit počet výherních linií ze 7 na 81.

Je možné ve hře Joker 81 získat freespiny?

Ne, v této hře volná přetočení nenajdete.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Záleží na konkrétním kasinu. Součástí automatu Joker 81 mohou být čtyři úrovně jackpotu Joker Bonus Progressive. Kromě toho hra může být doplněna také o lokální platformové jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Joker 81?

Náš tip: Každý zobrazený Wild symbol rozšíří automat na 81 výherních linií.

Vyzkoušejte si výherní automat Joker 81 zdarma

Dominance retro automatů

Staré dobré retro automaty nikdy neztratí na popularitě. A to zejména díky jejich nenáročnosti, přehlednosti, tradičnímu ovocnému designu a příležitosti dosáhnout za nízké sázky relativně časté výhry. Už si jen z té enormně široké nabídky vybrat ten správný. Pokud jste na takový ještě nenarazili, představujeme vám online slot Joker 81. Jak už samotný název napovídá, postavený je na Wild symbolu (žolík) a čísle 81, které je ve hře dost důležité. Pojďme ale pěkně popořadě.

Výherní automat Joker 81 je "výmyslem" společnosti Kajot, která má ve své sbírce hned několik her v retro stylu. Od svého předchůdce Joker 27 se liší především svou skladbou. Má o jeden válec a několik výherních linií více. Vyskládaný je tedy ze 4 válců, 3 řádků a v základní hře vyhrávate na 7 výherních linií. Výherní kombinace jsou platné zleva doprava s tím, že jakmile se na výherních liniích objeví více výherních kombinaci, všechny dosažené výhry se sčítají.

Wild symbol rozšiřuje výherní linie

Jelikož autoři se tímto automatem vrátili v čase, na válcích se objevují notoricky známé symboly ovoce, které jsou doplněny o hodnotnější hvězdy, sedmičky a symbol Joker Bar. Ten má na slotu nejvyšší hodnotu (120násobek sázky) a zároveň i jednu speciální funkci. Kromě toho, že je Wild symbolem čili žolíkem suplujícím chybějící symboly ve výherní kombinaci, výherní linie dokáže rozšířit ze 7 na 81. Stačí jen, aby se ukázal na nějakém válci. S 81 výherními liniemi je pak mnohem snazší dosáhnout atraktivnější výhru. A ne jenom jednu.

Kajot automat Joker 81 i v českých kasinech

Malinko nás zamrzela absence dalších bonusových prvků, ať už symbolu Scatter, nebo freespinů. Chybí taky jakýkoli násobitel výher. Tento fakt ale nebude trápit hráče, kteří s automaty buď začínají, nebo hledají jednoduchou, nenáročnou zábavu a rychle odsýpající hru. Z větší porce bonusů a speciálních funkci by se jim jen zbytečně pomotala hlava. Pokud vás hrací automat Joker 81 zaujal, vyzkoušet si ho můžete v několika českých kasinech se sloty od Kajotu v nabídce. Jde to i bez registrace nebo úvodního vkladu, zkrátka hrajete jen tak, pro zábavu.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty