Burning Dice

Burning Dice

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Burning Dice?

Online hrací automat Burning Dice tvoří 4 válce, 3 řádky a 81 výherních linií, jejichž počet se nemění.

Jaké je téma hry Burning Dice?

Na válcích se zobrazují tradiční symboly, jedná se o ovocný výherní automat.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Online slot Burning Dice obsahuje Wild a Scatter symbol.

Je možné ve hře Burning Dice získat freespiny?

Ano, je možné získat až 12 freespinů. Záleží, jaká čísla hodíte na hrací kostce.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Automat Burning Dice může být v některých kasinech doplněn o tříúrovňové Apollo jackpoty případně o lokální jackpoty daného kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Burning Dice?

Náš tip: Za vytvoření kombinace sestávající z Wild symbolů získáte 150násobek sázky.

Vyzkoušejte si výherní automat Burning Dice zdarma

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
201236 Kč
Úroveň:
Silver
11476 Kč
Úroveň:
Bronze
2602 Kč
Chance Apollo Jackpot

Jak získat 150násobek sázky na online slotu Burning Dice?

Na automatu Burning Dice od společnosti Apollo Games žádné moderní zázraky nečekejte. Jedná se totiž o klasický automat s ovocnými symboly, který někteří z vás možná znají také z kamenných kasin a heren. Pokud ne, my vám ho velmi rádi představíme. Burning Dice tvoří 4 válce, 3 řádky a co je chvályhodné, tak až 81 výherních linií. Kombinace je výherní tehdy, pokud v rámci dané linie vytočíte 4 stejné symboly.

Větší výhry dosáhnete se symboly melounu a sedmičky (10násobek sázky). Ty největší ovšem díky divokému symbolu, kterým je ledový muž. Za čtyři Wild symboly obdržíte krásný 150násobek sázky. A samozřejmě, jako obvykle, Wild symbol supluje všechny chybějící symboly ve výherní kombinaci kromě Scatter symbolu.

Hoďte si na kostce freespiny

Scatter symbol je druhým bonusovým symbolem automatu Burning Dice. A jak už samotný název online slotu prozrazuje, je jím „hořící“ hrací kostka. Jejím prostřednictvím aktivujete několik volných přetočení. Počet freespinů závisí na tom, kolikrát hrací kostku na válcích vytočíte a jaká čísla na ní následně padnou. Tento princip určení počtu freespinů jsme již viděli při více hrách – například Dice 81 od Apollo, nebo Dice Rush od Synot Games. V tomto případě tři vytočené Scatter symboly umožňují 1 hod kostkou, čtyři Scatter Symboly 2 hody. Nejvíce tedy můžete získat až 12 freespinů.

Burning Dice najdete také s progresivními Jackpoty

Bonusová nabídka online hracího automatu Burning Dice je přesně taková, jaká se od klasického ovocného slotu dá očekávat – průměrná. Možná si řeknete, že existují i lepší automaty, s mnohem vyššími násobky sázek při výhrách. Burning Dice si ale třeba nejprve zahrát. Sami uvidíte, že výhry vám budou padat častěji, než jste možná byli dosud zvyklí.

V některých online kasinech může být hra doplněna také o platformové progresivní Jackpoty Apollo. Rozděleny jsou do tří skupin – Gold, Silver, Bronze a jejich hodnoty vidíte přímo na válci. A teď vám již nic nebrání k tomu, abyste si Burning Dice mohli vyzkoušet i vy. Podaří se vám rozbít některý z Jackpotů?

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty