Multi Diamonds 81

Multi Diamonds 81

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Multi Diamonds 81?

Multi Diamonds 81 tvoří 4 válce, 3 řádky a 81 výherních linií.

Jaké je téma hry Multi Diamonds 81?

Online slot Multi Diamonds 81 se řadí mezi automaty s drahými kameny.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Automat disponuje Wild symbolem s násobitelem výher. Čím více Wild symbolů ve výherní kombinaci – tím vyšší násobitel.

Je možné ve hře Multi Diamonds 81 získat freespiny?

Ne, volná přetočení zde nenajdete.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Joker Bonus Progressive je progresivní jackpot výherních automatů od Kajot Games, který může být součástí této hry. Má 4 úrovně Platinum, Gold, Silver a Bronze. V některých jiných kasinech jsme zase viděli na hře Multi Diamonds 81 nasazené lokální platformové jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Multi Diamonds 81?

Náš tip: Pokud jsou součástí výherní kombinace tři Wild symboly, výhra se vynásobí x8.

Vyzkoušejte si výherní automat Multi Diamonds 81 zdarma

Jednoduchý a rychlý automat Multi Diamonds 81

Nebaví vás hry prošpikované různými inovativními bonusy a speciálními funkcemi? Preferujete jednodušší automaty typu Supreme Hot od amusnet, Lucky 81 od Apollo, či Sizzling Hot Deluxe? Pokud se řadíte spíš mezi hráče ze „staré školy“, online výherní automat Multi Diamonds 81 od společnosti Kajot Games by vás mohl zaujmout. Hráčům totiž nabízí klasiku v podobě notoricky známých symbolů, příjemnou grafiku, jednoduchá pravidla při skládání výherních kombinací, a kromě toho nemá nepřehledné a komplikované bonusy.

Hrací automat Multi Diamonds 81 je výtvorem české společnosti Kajot Games. Autoři jej vyskládali do 4 válců a 3 řádků a obsahuje celkem 81 výherních linií. Na nich musíte vytočit minimálně tři nebo čtyři stejné symboly, abyste dosáhli výherní kombinace. Důležitou podmínkou je, že výherní kombinace musí začínat na prvním válci zleva, nemůže být přerušena jiným symbolem a pokračovat musí směrem doprava. Pokud byste vytočili několik výherních kombinací najednou, tedy na několika výherních liniích, všechny výhry se automaticky sčítají. Symboly jsou různé vzácné pestrobarevné drahokamy, nejvíc však získáte za hvězdu a sedmičku. Až o 160násobek vsazené částky si přilepšíte za čtyřnásobné vytočení sedmičky. Nám se podařilo jednou, kolik dáte vy?

Divoký symbol i znásobí výhru

Bonusová nabídka Multi Diamonds 81 není k zahození, i když vývojáři se při ní mohli hecnout o trochu víc. Zde je ale potřeba poznamenat, že ačkoli automat obsahuje pouze jeden bonusový symbol, na válcích dokáže udělat pořádný vítr. Je jím Wild symbol, který plní dvě osobité funkce. Kromě toho, že je žolíkem a supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci, je i nositelem multiplikátoru výher. To znamená, že jakmile je Wild symbol součástí jakékoli výherní kombinace, výhru znásobí. U jednoho divokého symbolu se jedná o násobitel x2, u dvou x4 a u tří dokonce x8.

Hrajte Multi Diamonds 81 v kasinu

Škoda, že nic jiného bonusového se na online automatu Multi Diamonds 81 nenachází. Možná by postačila jen funkce Gamble, ale autoři se rozhodli jinak. Pokud by se vám porce bonusů v této Kajot hře zdála nedostatečná, sáhněte například po hracím automate Turbo 27, kde kromě divokého symbolu najdete také Scatter symbol a volná přetočení.

Multi Diamonds 81 si můžete na zkoušku spustit i zcela zdarma, bez jakýchkoli vkladů či registrace. Nejprve se s ním tedy dokonale seznamte a pokud uznáte za vhodné, pusťte se do hraní za reálné peníze. Věříme, že vám přinese štěstí a vytoužené výhry.

3500 CZK pro nové hráče v kasinu

betano logo

Za samotnou registraci a ověření hráč získá bonusy v hodnotě 500 Kč, které tvoří 100 Kč bezriziková sázka a 400 zatočení zdarma do hry Multi Vegas 81.

Dále máte možnost vybrat si ze dvou druhů uvítacích bonusů. Ten si musíte zvolit při prvním vkladu. Jeden z nich má formu bezrizikového hraní Vegas her. Podmínky jsou jednoduché. Provedete vklad, 1x jej protočíte a dostanete bonus ve výši vkladu, a to až do 600 Kč.

Druhým je klasický vstupní vkladový bonus díky kterému můžete získat bonus až do 3000 Kč, ale při něm je třeba výši vkladu přetočit před jeho připsáním 25-krát.

Někdy poskytuje Betano během dočasných promo akcí i vylepšené podmínky vstupního bonusu (vyšší počet free spinů apod.). Tehdy je zapotřebí při registraci zadat speciální promo kód, který který bývá uveden na jejich reklamních bannerech.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Automat se symboly drahých kamenů
Online kasino:
Betano
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty