Automaty s jiným počtem válců

Automaty s jiným počtem válců

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Zábava na netradičních víceválcových výherních hrách

Přestože online automaty kdysi odstartovaly na třech válcích, a dnes jsou nejpopulárnější ty 5 válcové, existují naštěstí i jiné alternativy. Nemluvíme nyní o čtyř nebo šestiválcových strojích, ačkoli i ty bezpochyby stojí za vyzkoušení, máme na mysli hrací automaty, které nabízejí válců mnohem více (Gemmed!). Existují však také takové, kde válce nejsou vůbec (Fruit Snap).

Většinou je řadíme mezi alternativní sloty, kde se k zisku výhry dopracujete jinými způsoby než klasickým řetězením symbolů. Populární, již od dob prvních chytrých telefonů, jsou takzvané „spoj“ hry. V nich se výhra získává i za symboly propojené vertikálně, či diagonálně, a nejen horizontálně, jak je na klasických automatech běžné (Tiki Fruits).

Alternativní sloty přinášejí do jinak poměrně konzervativního prostředí online slotů svěží vítr, a my vám jistě doporučujeme nějaký z nich vyzkoušet. Je jedno jestli bude mít 7 válců nebo jich bude 50. Jde o to, že vás to trošku probere z letargie a zahrajete si něco nového.

Navíc, příjemnou součástí těchto slotů, jsou také kreativní a originální bonusy. Ty, díky jiné herní mechanice, umožňují autorům svěžejší přístup a možnost zapojit fantazii. I proto, alespoň jednou za čas multiválcové online automaty vyzkoušejte.

Hrací automaty