Fruit Warp

Fruit Warp

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Fruit Warp zdarma

Fruit Warp je jedinečný video automat, který vyvinula firma Thunderkick a online kasinům ho dodává Microgaming. Do roku 2014 neexistovalo nic podobného.

Fruit Warp nemá válce ani výherní linie, při otočení se na obrazovce zobrazí 9 symbolů ovoce a pokud jsou aspoň 3 stejné, získáváte výhru. Pokud máte 4 symboly stejné, začíná jízda ve formě neskutečné bonusové hry, ve které můžete získat více než 20 násobek své výsledné výhry.

Bonusové hra hracího automatu Fruit Warp je velmi jednoduchá a zároveň velmi štědrá. Jakmile získáte zmiňované 4 stejné symboly jednoho ovoce, začínáte otáčet zdarma. Zároveň postupujete po cestě, na které za každý stejný symbol pokračujete o jedno pole dál a získáváte další otočení zdarma. Za každou výherní kombinaci libovolného ovoce Fruit Warp si zvyšujete násobky výsledné výhry. Máte 3 záchytná pole s násobkem a jedno pole se životem. Když přejdete přes pole se životem a v následujícím otočení nedostanete původní symbol ovoce, získáte dodatečné otočení zdarma. Hra končí, když si nevytočíte aspoň 1 symbol ovoce, které spustilo bonusovou hru. Pokud se tak stane, výhra se vynásobí polem s násobkem, přes který jste naposledy přešli na bonusové ose. Váš finální násobek na bonusové hře Fruit Wrap může být obrovský, záleží, zda budete při postupu po ose získávat i výhry na dalším ovoci.

My jsme získali na bonusové hře hracího automatu Fruit Warp až 28 násobek výhry, čili pěkný balík.

Prohlédněte si naše video a pochopíte, proč má online automat Fruit Wrap až 97 % návratnost a všichni hráči ho budou milovat.

50300 CZK pro nové hráče v kasinu

sazkahry logo

Za první online vklad na vás čeká odměna 100 Free Spinů ve hře Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč.

Jakmile dokončíte plnou registraci, obdržíte na herní účet 300 Kč do hry. Vyčkejte na zaslání bonusové nabídky. Poté vložte peníze a získejte 100 % bonus ke vkladu až do výše 50 000 Kč.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Thunderkick
Téma hry:
Online kasino:
Sazka Hry
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty