Pixel Reels

Pixel Reels

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Pixel Reels?

Online hrací automat Pixel Reels se skládá z 5 válců, 4 řádků a 30 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Pixel Reels?

V podstatě jde o retro ovocný automat s dobrodružným tématem mimozemské invaze.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Na automatu Pixel Reels naleznete expandující Wild symboly a násobitele výher.

Je možné ve hře Pixel Reels získat freespiny?

Ano, tento automat nabízí bonusovou hru s freespiny.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

V některých kasinech najdete na automatu Pixel Reels i Synot Progressive Bonus se 4 úrovněmi – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Některá online kasina do hry zase nasazují své vlastní platformové jackpoty.

Jak vyhrát na hracím automatu Pixel Reels?

Náš tip: Když na válcích 2, 3 nebo 4 objeví zelená raketka, spustí se bonusová hra Invaze. Raketky se rozšíří na celé válce a začnou střílet a ničit shora padající symboly. To přináší parádní výhry.

Vyzkoušejte si výherní automat Pixel Reels zdarma

Vzpomenete si ještě na staré videohry s 8bitovou a 16bitovou grafikou, které kdysi fičeli? Online výherní automat Pixel Reels nese podobně jako například Arcade Bomb jasný odkaz doby konzolových her z 80. a 90. let. Tyto hry byly jednoduché, ale docela návykové, pamatujete? Pokud si věříte, že dokážete zastavit přicházející mimozemskou invazi a zachránit svět, roztočte válce a pojďte do toho.

Pětiválec s nevšední grafikou

Hrací automat Pixel Reels je poháněn softwarem od Synot Games. Tento titul má hrací plochu sestavenou z 5 válců, 4 řádků a 30 výherních linií, jejichž počet je fixní. Nemusíte se však bát, až tak retro to není. Pozadí vypadá dost futuristicky. Dokonce jsou zde k dispozici i moderní bonusy jako expandující Wildy, speciální funkce Invaze, freespiny a Gamble.

Na válcích online slotu Pixel Reels se točí klasické ovocné symboly, ale ty jsou doplněny ještě o mimozemšťany a rakety. Prazvláštní kombinace, ale budiž. Vaším úkolem je sestavit kombinaci z minimálně tří stejných symbolů tak, aby začínala na prvním válci zleva. Čím početnější kombinace, tím vyšší výhra.

Autoři se rozhodli ve hře Pixel Reels použít neobvyklý přístup, pokud jde o některé výherní symboly. Ty se objevují na válcích ve formě stvoření, které vypadají jako by pocházely z legendárního Pac-Mana. Nebo vám to všechno připomíná spíše japonskou střílečku Space Invaders?

Bonusy a speciální vlastnosti

Pixel Reels je nejen o retro vzhledu, ale také o inovativních funkcích. Expandující Wild symboly v podobě modrých raket se objevují během freespinů a mohou zabrat celý válec, čímž vytvoří více výherních kombinací. Funkce Invaze přichází na scénu tehdy, pokud na válcích 2, 3 nebo 4 získáte zelené rakety. Tyto rakety obsadí válce a poté rozstřílí všechny padající symboly na svých válcích. Každý zničený symbol má jinou hodnotu, můžete si je prohlédnout ve výherní tabulce.

Po vytočení tří raket na středních válcích aktivujete freespiny. Počet volných přetočení a výši násobitele výhry určí před začátkem kola funkce Invaze. Škoda, že freespiny nelze znovu získat, aniž bychom se museli vracet do základní hry.

Funkce Gamble vám nabízí možnost zdvojnásobit své výhry – stačí správně uhodnout barvu karty, která je zakryta. Pixel Reels vám také dává šanci získat progresivní jackpot od Synot Games, který nabízí čtyři různé úrovně. I když bronzový padá častěji, diamantový je nejcennější, ale zároveň nejvzácnější. Je však třeba dodat, že ne všechna online kasina vkládají tyto progresivní jackpoty do hry.

Vyzkoušejte si Pixel Reels zdarma

Pixel Reels je důkazem toho, že retro a modernu lze hezky propojit. Na jedné straně klasické ovocné symboly s vizuálem starých konzolových her, na straně druhé pestrá nabídka moderních bonusů. Něco takového byste si určitě měli vyzkoušet, minimálně v demoverzi zdarma, kterou naleznete i u nás. Následně si už spusťte hru například v českém online kasinu MerkurXtip. A přestože hra vypadá retro, funguje perfektně i přes mobil.

10200 CZK pro nové hráče v kasinu

merkurxtip logo

Po registraci a ověření konta si můžete zvolit, jestli chcete 200 Kč na své herní konto, nebo raději 200 free spinů do jedné z vybraných her od Synotu.

Kromě toho se máte možnost zde ucházet také o 100% Bonus za vklad, v rozpětí od 100 až do 10 000 Kč. Abyste jej získali, musíte si tento bonus při vkladu zakliknout a následně výši vkladu protočit na hracích automatech 25krát.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
MerkurXtip
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty