Betano online automaty

Hraj v kasinu

Vstupní bonus: 3000 CZK

betano logo

Proveďte svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč) formou jednoho převodu a můžete získat 100% bonus až do maximální výše 3 000 Kč. Celkovou částku prvního vkladu je třeba vsadit 30krát ve hrách Vegas do 14 dní. Kompletní podmínky naleznete na betano.

Bonusy a akce pro hráče v kasinu Betano

35 ovocných free spinů v Betano

35 ovocných free spinů v Betano

Věděli jste, že 100 Hot Wild je jednou z nejhranejších ovocných her Tech4Betu? Nyní si jej můžete zahrát i zcela zdarma s nabízenými 35 točeními. Ty získáte, pokud na tomto nebo dalších 46tiTech4Bet slotech přetočíte alespoň 500 Kč. Užijte si tak zábavu s populárními hrami jako je například Čert a Káča, Respin Queen, 243 Simply ways, Book of Adventure nebo 81 Space Fruits a získejte ve středu 35 šťavnatých otoček do automatu 100 Hot Wild.

Betano
Pondělní otočky zdarma s Betanem

Pondělní otočky zdarma s Betanem

Není nad lepší start do týdne než s bonusem, zvláště když se ještě jedná o volná točení do hry Respin Joker. K jejich získání je třeba přetočit během pondělí 400 Kč na hrách od Synotu. A ty jsou ti jistě dobře známé, vždyť mezi jejich tituly patří tak populární automaty jako Hunter's Spirit, Book of Secrets, Firebird Double 27, Hell Mania, Corsair Queen, nebo i samotný Respin Joker. Užij si tedy tyto promakané hry a získej při hraní i extra odměnu navíc v podobě 30 volných zatočení.

Betano
BlackFriday v Betano: 115 freespinů a turnaj

BlackFriday v Betano: 115 freespinů a turnaj

Betano si pro své hráče připravilo až trojici Black Friday akcí. Díky nim si budete moci v pátek 24.11. ihned zatočit 15krát válci automatu Multi Vegas 81 a získat i dalších 100 freespinů do hry Respin Joker za splnění Black Friday mise. Zapojit se budete moci také do speciálního Black Friday turnaje ve kterém se hraje o 50 000 Kč. Využijte těchto výjimečných akcí naplno!

Betano

Přestože je Betano na českém trhu nováčkem, už nyní servíruje hráčům desítky vzrušujících her. Prim hrají samozřejmě online výherní automaty, kterých je v nabídce více než 120 od různých renomovaných providerů.

Hrací automaty