Super Joker 40

Super Joker 40

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Super Joker 40?

Super Joker 40 se skládá z 5 válců, 4 řádků a 40 fixně daných výherních linií.

Jaké je téma hry Super Joker 40?

Super Joker 40 je ovocný automat v retro provedení.

Jaké speciální funkce tady najdete?

Na automatu Super Joker 40 se točí Wild symboly i Scatter symboly. Vytočíte-li na celém jednom válci stejný symbol, v dalším přetočení bude celý válec pokryt Wild symboly.

Je možné ve hře Super Joker 40 získat freespiny?

Ano, po vytočení 3 Scatter symbolů získáte 5 freespinů.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Joker Bonus Progressive je progresivní jackpot výherních automatů od Kajot Games, který může být součástí i této hry. Má 4 úrovně - Platinum, Gold, Silver a Bronze. V některých kasinech jsme zase ve hře Super Joker 40 narazili na lokální platformové jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Super Joker 40?

Náš tip: Pokud na všech pozicích automatu vytočíte stejný symbol, získáte výhru v podobě 500násobku aktuální sázky.

Vyzkoušejte si výherní automat Super Joker 40 zdarma

Stará klasika s prvky moderny

Bravurně zvládnuté skloubení prostředí starých retro automatů s moderním nádechem se podařilo autorům her z Kajot Games. Musíme se přiznat, že když jsme se rozhodli spustit online hrací automat Super Joker 40, očekávali jsme klasické symboly ovoce a maximálně nějaký ten bonusový symbol v podobě žolíků. Nakonec ale bylo všechno jinak. Při online automatu jsme strávili víc času, než jsme původně předpokládali. Domníváme se, že vyvolá zájem nejen u začínajících hráčů, ale taky u ostřílených borců.

Výherní automat Super Joker 40 tvoří 5 válců, 4 řádky a 40 fixně daných výherních linii. Co se týče výherních kombinaci platí zleva doprava. Pokud byste je vytočili současně na více výherních liniích, žádnou z nich neztratíte. Všechny výhry se v tomto případě sčítají.

Jelikož jde o jednoznačný návrat k automatům z dob dávno minulých, na válcích se točí rozmanité symboly ovoce, které doplňují sedmičky a BAR-y. Právě tyto dva neovocné komponenty jsou symboly s nejvyššími hodnotami výher.

Nadupané bonusové funkce automatu

A teď přejděme k tomu, díky čemu mohou být vaše výhry atraktivnější. Na válcích se objevuje klasický symbol žolíka, takzvaný Wild symbol. Supluje chybějící symboly v případné výherní kombinaci. To ale není všechno, disponuje ještě jednou pozoruhodnou vlastností. Když vytočíte na celém jednom válci stejný symbol, v dalším přetočení se válec automaticky změní na žolíkový. To znamená, že bude kompletně celý pokrytý Wild symboly.

500násobek sázky můžete získat tehdy, pokud na všech válcích a řádcích, tedy na každém políčku automatu, vytočíte stejný symbol.

Ani na tomto Kajot automatu nesmí chybět oblíbený Scatter symbol v podobě hvězdy. S jeho pomocí proklouznete do atraktivní bonusové hry s 5 volnými přetočeními. Podmínkou je vytočit 3 scatter symboly na válcích. V případě, že se vám to podaří, připravte se na fantastické výhry. Na první, třetí a pátý válec jsou totiž předem umístěny Wild symboly. To, že získáte na automatu zajímavou výhru je v tomto případě více než pravděpodobné.

Zkuste automat Super Joker v kasinu

Tak co, oslovil vás online slot Super Joker 40? Věříme, že ano. Vyzkoušet si jej můžete klidně i zdarma v některém českém online kasinu. Tuto hru od Kajotu můžete hrát na tabletu, počítači, nebo i na svém mobilním zařízení. Ať se vám daří!

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty