Ring of Fire XL

Ring of Fire XL

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Ring of Fire XL?

Ring of Fire XL je vyskládaný z 5 válců, 4 řádků a 5 výherních linií, které jsou fixně dány.

Jaké je téma hry Ring of Fire XL?

Ring of Fire XL je ovocný automat.

Jaké speciální funkce tady najdete?

Automat Ring of Fire XL nabízí Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné ve hře Ring of Fire XL získat freespiny?

Ano, po vytočení 3 a více symbolů Scatter získáte freespiny. Jejich maximální počet je 90.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Výherní automat Ring of Fire XL může nabízet jackpoty Joker Bonus Progressive se 4 úrovněmi Platinum, Gold, Silver a Bronze. Některá kasina do něj přidávají i své lokální jackpoty.

Jak vyhrát na hracím automatu Ring of Fire XL?

Náš tip: Všechny výhry během freespinové hry jsou ztrojnásobeny.

Vyzkoušejte si výherní automat Ring of Fire XL zdarma

Pozor, nespalte se na válcích!

Moderní, s obrovskou porcí nadupaných bonusů, nebo klasický s ovocnou tematikou a pár speciálními funkcemi? Které kategorii online hracích automatů dáváte přednost? Pokud jste se přiklonili k druhé možnosti, následující řádky jsou určeny právě vám. Výherní slot Ring of Fire XL je stará dobrá klasika, doplněna o všechny důležité a potřebné bonusy, jež vám pomohou dopracovat se k atraktivnějším výhrám.

Ring of Fire XL pojali autoři hry ze společnosti Kajot skutečně pekelně. Celý automat působí takříkajíc ďábelsky. Převládá v něm červená barva s ohnivými prvky, kde důležitým symbolem je ušatý ďáblík. Ale nepředbíhejme. Vyskládán je z 5 válců, 3 řádků a 5 fixních výherních linií. Jako obvykle, i zde platí, že kombinace výher platí pouze zleva doprava. Součástí slotu jsou tradiční bonusové funkce, které vám budou asistovat při vytváření výherních linií, získávání freespinů nebo násobení celkových výher. Při absenci těchto vlastností by se vám automat začal rychle zajídat.

Jak získat 90 volných protočení?

Jak jsme již napsali, usměvavý červený ďáblík je Wild symbolem. V pozici žolíka supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Kromě toho i on dokáže vytvořit samostatnou výherní kombinaci jenž je velmi vzácná, protože ďáblík je symbol s nejvyšší hodnotou. Za dva ďáblíky kdekoli na válcích získáte dvojnásobek sázky, za tři je to 50násobek, za čtyři již 500násobek, a nakonec za pět až 1800násobek sázky.

Nesmí chybět ani Scatter symbol. Ten je vyobrazen jako ohnivá koule s nápisem Ring of Fire. No a co vlastně znamenají ty dvě písmenka "XL" v názvu hry? Pořádný balík freespinů! Pokud tedy vytočíte například 3krát Scatter symbol, získáte okamžitou výhru, následně si vyberete jeden z nich, a na ten pak kliknete. Pod každým Scatter symbolem se totiž ukrývá číslo vyjadřující počet volných protočení. Nejvyšším číslem je 90. Nám se podařilo získat maximálně 85 freespinů, čili v bonusové hře jsme se nejenže zdrželi dlouho, ale celková výhra stála opravdu za to. A to i kvůli tomu, že každá výhra, kterou dosáhnete během freespinové hry se ztrojnásobí.

Ring of Fire XL si zahrajete i v českých kasinech

Wild symbol, Scatter symbol, megabalík freespinů a trojnásobky výher. To je silná čtyřkombinace bonusů, díky kterým se dopracujete k vysněným výhrám. Online automat Ring of Fire XL má hráčům opravdu co nabídnout. Najdete ho i v českých kasinech. Zkuste si ho! Možná právě vám se podaří odkrýt Scatter symbol s 90 freespiny.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Klasický výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty