Ghost Pirates

Ghost Pirates

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Ghost Pirates zdarma

S piráty na válcích za poklady

Po kliknutí na online hrací automat Ghost Pirates se připravte na šílenou plavbu plnou dobrodružství a adrenalinu po boku duchů nejobávanějších pirátů. Když však zdoláte prvotní strach, můžete si mnout ruce, protože na tomto slotu se to lákavými výhrami jen hemží. Může za to jeho atraktivní bonusová struktura.

Pirátské téma jsme si již vyzkoušeli na několika hrách od různých studií – Corsair Queen od Synot Games, Ice Pirates od Endorphiny, nebo Pirates Plenty od Red Tiger. A tak nás zajímalo, jak se s tímto tématem poprali v Net Entertainment. Vývojáři z této společnosti si potrpí i na ty nejmenší detaily a jejich hry bývají opravdovými skvosty. Demonstruje to i tento slot, který je vyskládaný z 5 válců a 3 řádků. Společnost při hraní vám budou dělat mrtví piráti Peggy Rotten a jednooký Ed. Tuto rošťáckou a po bohatství bažící partičku doplňuje bláznivá opice a papoušek Polly. Dalšími symboly na slotu jsou pistole, lodní děla, mapa, kompas nebo kotva. Ještě předtím, než vám představíme bonusy a speciální vlastnosti, musíme uvést jednu zásadní věc. Na online automatu Ghost Pirates si můžete vybrat s jakým počtem výherních linií budete hrát. Navyšováním linií rozšiřujete řádky druhého až pátého válce z jednoho na tři. Na výběr máte: 1 plný válec (se 3 řádky) = 3 výherní linie, 2 plné válce = 9 výherních linií, 3 plné válce = 27 výherních linií, 4 plné válce = 81 výherních linií a 5 plných válců = 243 výherních linií.

Silná 3kombinace bonusů automatu

Máme rádi online automaty, které disponují tradiční bonusovou výbavou – Wild symbol, Scatter symbol a volné protočení. Tato 3kombinace nechybí ani na výherním automatu Ghost Pirates a je skvělým odrazovým můstkem k dosažení vysokých výher. Divokým symbolem je lidská lebka, která jako žolík supluje chybějící symbol ve výherní kombinaci. Dalším plusem je, že dokáže nahradit nejen obyčejný symbol, ale i Scatter symbol. Tím je truhla s pokladem. Za vytočení minimálně tří Scatter symbolů získáte bonusovou hru s freespiny. Jejich počet závisí na tom, kolikrát Scatter symbol vytočíte, ale i od toho, s kolika plnými válci aktuálně hrajete. Pokud hrajete se všemi pěti válci a Scatter symbol vytočíte 3x, dostanete 15 freespinů. Za 4 je to 20 freespinů a za 5 dokonce 25 freespinů. Během volných protočení jsou také všechny výhry ztrojnásobeny a je též možné znovu získat další freespiny.

Zahrajte si automat Ghost Pirates v kasinu

Ať už vám je pirátské téma blízké nebo vzdálené, online hrací automat Ghost Pirates vám v kasinu vřele doporučujeme. Nenašli jsme na něm žádný výrazný rušivý element. Z grafického a hudebního hlediska ho řadíme do kategorie nadprůměrných. Hráčům servíruje přesně to, co od kvalitního slotu vyžadují.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty