Break Away

Break Away

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Break Away zdarma

Když dostanete chuť zahrát si automat s hokejovou tematikou po dobu zimní olympiády nebo Mistrovství světa v hokeji, zůstanete zklamáni. Nenajdete jich mnoho. Vývojáři v Microgamingu zariskovali a uvedli na světlo arény hokejový výherní automat Break Away.

Překvapivá útočná formace hry

Tento 3řádkový a 5válcový výherní automat je neliniový. To znamená, že tu nenajdete pevně dané výherní linie a vyhrát můžete až 243 cestami. Pro získání výhry potřebujete mít aspoň tři stejné symboly. Stále ale platí fakt, že výherní kombinace musí začínat na prvním válci a v nepřerušovaném sledu pokračovat zleva doprava. Velmi zajímavou novinkou oproti většině automatů je fakt, že pokud se vám vytvoří výherní kombinace, tyto symboly se „rozpadnou“ a nahradí symboly, které se nacházejí nad nimi. Tím se dají vyskládat další a další výhry.

Někomu se grafika hry může líbit, jiným zase ne. Je to věc vkusu. Grafika hry, vyobrazené symboly a animace působí velmi jednoduše a velmi přehledně. Žádná komplikovaná čísla, funkce a tlačítka. Jen Bet a Spin. Velkým pozitivem je, že pokud podržíte Spin déle, spustíte funkci Autoplay.

Z bonusových funkcí ve hře najdete Wild symbol. Ten je vyobrazen jako nápis „Break Away“ na hořícím pozadí. Jeho klasickou funkcí je nahrazování chybějících symbolů (kromě Scatter) ve výherní kombinaci. Zobrazuje se jen na 3., 4. a 5. válci.

Nesmí chybět ani Scatter symbol, který má ikonku ohnivého puku s označením Scatter. Pokud se vám objeví aspoň tři, získáte 15, a když pět, tak až 25 volných přetočení. Nevýhodou je, že další free spiny v tomto režimu získat nemůžete. Máte ale k dispozici režim Rolling Reels, kde je vám vaše výhra znásobena. Můžete tak získat až 10 násobek výhry.

Další útok na smysly je v podobě Smashing Wild nebo režim přeměny válce. Když se zobrazí dva hokejisti, dojde k aktivaci této funkce. Všechny symboly na válci se přemění na Wild a mohou doplnit výherní kombinaci. Vždy se ale přemění jen jeden válec a to buď 2., 3. nebo 4.

Natrénujte zdarma a skórujte v kasinu

Zda už jste hokejový hráč nebo hokejový fanoušek, věříme, že tento automat rozhodně nikoho nezklame. S velkou porcí násobitelů a bonusových funkcí vás přesvědčí, že i bez kontraktu od top klubu můžete získat „velké prachy“. Předtím si však hru vyzkoušejte zdarma. Držíme vám palce!

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Ujistěte se, že je vaše konto plně aktivní v trvalém uživatelském kontě. Zvolte si v tabulce níže jednu z 8 úrovní vašeho bonusu:

  • vklad 100 až 199 Kč - 100 Kč vstupní bonus
  • vklad 200 až 499 Kč - 200 Kč vstupní bonus
  • vklad 500 až 999 Kč - 500 Kč vstupní bonus
  • vklad 1 000 až 1 999 Kč - 1 000 Kč vstupní bonus
  • vklad 2 000 až 4 999 Kč - 2 000 Kč vstupní bonus
  • vklad 5 000 až 9 999 Kč - 5 000 Kč vstupní bonus
  • vklad 10 000 až 24 999 Kč - 10 000 Kč vstupní bonus
  • vklad nad 25 000 Kč - 25 000 Kč vstupní bonus

Vložte první vklad na herní konto v rozmezí vámi vybrané úrovně bonusu. Ihned po vašem prvním vkladu si aktivujte bonus stisknutím tlačítka „Chci tento bonus“ u vstupního bonusu v záložce Bonusy. Po splnění podmínek pro získání vstupního bonusu vám bude bonus převeden na herní konto.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Microgaming
Téma hry:
Sportovní hrací automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty