Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Gonzo’s Quest zdarma

Pokud máte rádi dobrodružné příběhy, výherní automaty a originální myšlenky, Gonzo’s Quest je automat právě pro vás. Jde o jeden z nejoblíbenějších online automatů vůbec a na svědomí ho má NetEnt.

V této hře se stáváte Gonzem dobyvatelem, který se vydal do jihoamerického pralesa hledat poklad plný zlata. Zda se mu to podaří, je už na vás a samozřejmě na vašem štěstí. Automat Gonzo’s Quest toho nabízí opravdu dost, výborná je i jeho výhernost, 96 % je mírný nadprůměr.

Hlavním lákadlem je však samotná herní mechanika. Ačkoli jde v podstatě o klasiku s 5 válci a 20 výherními liniemi, zapomeňte na klasické válce. V Gonzovi totiž padají kameny. Kromě toho je ve hře implementovaný i revoluční systém Avalanche. Tento systém vám umožní vyhrát více peněz, protože se spustí vždy, když vytočíte výherní kombinaci a způsobí, že výherní kameny jednoduše vybuchnou a ty nad nimi spadnou na jejich místo. Mohou tak prakticky donekonečna vznikat další výherní kombinace.

Zábavnost své automatové hry NetEnt korunoval bonusovou hrou. Ta se nazývá Free Falls. Aktivujete ji vytočením tří speciálních symbolů a hned po vytočení získáváte 10 free spinů zdarma. Není to však všechno. Zvyšuje se i násobitel a můžete tak dosáhnou až 15 násobku vaší sázky.

Online automat Gonzo’s Quest toho skrývá skutečně mnoho a určitě vás bude bavit objevovat jeho zábavné tajemství. Vyzkoušejte si ho nejdříve zdarma. Uvidíte, zda příběh Gonza dobyvatele sedne i vám.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

tipsport logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty