Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Gonzo’s Quest zdarma

Pokud máte rádi dobrodružné příběhy, výherní automaty a originální myšlenky, Gonzo’s Quest je automat právě pro vás. Jde o jeden z nejoblíbenějších online automatů vůbec a na svědomí ho má NetEnt.

V této hře se stáváte Gonzem dobyvatelem, který se vydal do jihoamerického pralesa hledat poklad plný zlata. Zda se mu to podaří, je už na vás a samozřejmě na vašem štěstí. Automat Gonzo’s Quest toho nabízí opravdu dost, výborná je i jeho výhernost, 96 % je mírný nadprůměr.

Hlavním lákadlem je však samotná herní mechanika. Ačkoli jde v podstatě o klasiku s 5 válci a 20 výherními liniemi, zapomeňte na klasické válce. V Gonzovi totiž padají kameny. Kromě toho je ve hře implementovaný i revoluční systém Avalanche. Tento systém vám umožní vyhrát více peněz, protože se spustí vždy, když vytočíte výherní kombinaci a způsobí, že výherní kameny jednoduše vybuchnou a ty nad nimi spadnou na jejich místo. Mohou tak prakticky donekonečna vznikat další výherní kombinace.

Zábavnost své automatové hry NetEnt korunoval bonusovou hrou. Ta se nazývá Free Falls. Aktivujete ji vytočením tří speciálních symbolů a hned po vytočení získáváte 10 free spinů zdarma. Není to však všechno. Zvyšuje se i násobitel a můžete tak dosáhnou až 15 násobku vaší sázky.

Online automat Gonzo’s Quest toho skrývá skutečně mnoho a určitě vás bude bavit objevovat jeho zábavné tajemství. Vyzkoušejte si ho nejdříve zdarma. Uvidíte, zda příběh Gonza dobyvatele sedne i vám.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

tipsport logo

Ujistěte se, že je vaše konto plně aktivní v trvalém uživatelském kontě. Zvolte si v tabulce níže jednu z 8 úrovní vašeho bonusu:

  • vklad 100 až 199 Kč - 100 Kč vstupní bonus
  • vklad 200 až 499 Kč - 200 Kč vstupní bonus
  • vklad 500 až 999 Kč - 500 Kč vstupní bonus
  • vklad 1 000 až 1 999 Kč - 1 000 Kč vstupní bonus
  • vklad 2 000 až 4 999 Kč - 2 000 Kč vstupní bonus
  • vklad 5 000 až 9 999 Kč - 5 000 Kč vstupní bonus
  • vklad 10 000 až 24 999 Kč - 10 000 Kč vstupní bonus
  • vklad nad 25 000 Kč - 25 000 Kč vstupní bonus

Vložte první vklad na herní konto v rozmezí vámi vybrané úrovně bonusu. Ihned po vašem prvním vkladu si aktivujte bonus stisknutím tlačítka „Chci tento bonus“ u vstupního bonusu v záložce Bonusy. Po splnění podmínek pro získání vstupního bonusu vám bude bonus převeden na herní konto.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty