Reel Rush

Reel Rush

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Reel Rush zdarma

Příběhy máme sice rádi v reálném životě i v automatech, ale nastanou chvíle, kdy si chceme vyčistit hlavu a nemyslet na nic složité. Právě tehdy jsou slepičí polívkou na duši hráče hry jako dnes popisovaný online automat Reel Rush. Online stroj, který se na nic nehraje, nabízí instantní zábavu a přidává k tomu i štipku originality.

NETENT v Reel Rush nabízí přesně to, co hledají unavení hráči, kteří si chtějí zahrát, ale nemají čas. Reel Rush sice trochu klame tělem, ale jinak přesně splňuje požadavek na jednoduchý automat bez zbytečných režimů. Všechno navíc zabalené do pěkné, „nevykoukané“ grafiky s příjemným ozvučením.

5 válcové tajemství

Automat se sice prezentuje jako 5 válcový, s 5 řádky a až 3125 cestami k výhře, ale jak jsme už napsali, je to takové malé zavádění. Reálně to totiž vypadá tak, že první a pátý válec zleva nabízí sice až 5 řádků, ale dokud si neodemknete víc, točíte válec jen na řádku číslo 3. Válce číslo 2 a 4 točíte jen na řádcích 2,3 a 4 a jen válec číslo 3 nabízí stále plných 5 řádků.

Možná Vás to bude ze začátku trošku mást, ale vtip je v tom, že některé pozice na ploše jsou zamknuté a odemykáte je vyhráváním. To znamená, že pokud zatočíte válci a vyhrajete, odemknou, se vám další místa na některých válcích a v dalším kole tedy už můžete vytvořit výherní cestu i s použitím odemknutých symbolů. Stačí si dvakrát zatočit a hned pochopíte, jak to funguje. Ale pozor, jakmile je kolo nevýherní, okamžitě se zase všechna odemknutá místa uzamknou. Pokud to shrneme, potřebujete 5 vítězných zatočení za sebou, abyste odemkli celou plochu a hráli tak na 5 válcích a 5 řádcích.

S bonusy se točí lépe

Abyste měli motivaci točit stále, přihodili autoři i jednoduché herní bonusy. Pokud se vám například podaří těch 5 výherních zatočení za sebou, získáte 8 Free spinů. Ty už naštěstí hrajete na úplně odemknuté ploše, takže je šance na to, že si z nich odnesete nějakou pěknou sumu mnohem vyšší, než v klasickém kole.

Okrem volných přetočení je k dispozici ještě klasický Wild symbol. Zobrazuje se však jen na válcích číslo 2, 3, 4 a 5. Wild symbol se chová jako žolík a dokáže nahradit chybějící symbol ve výherní kombinaci.

Reel Rush hrajte zdarma na Sazka Hrách

A to je celé. Více toho Reel Rush nenabízí. A za nás je to dobře. Instantní automaty by se neměli hrát na něco, co nejsou a přinášet rychlou hru. Automat Reel Rush to zvládá dokonale a pokud si ho chcete vyzkoušet, navštivte Sazka Hry. Zahrát si tam můžete tento, ale i ostatní automatové hry pokojně i zdarma a to na neomezeně dlouhou dobu. Lehce tak získáte praxi a naučíte se pravidla jakéhokoliv stroje bez toho, abyste museli ze svého konta investovat jedinou korunu. A to se vyplatí.

50300 CZK pro nové hráče v kasinu

sazkahry logo

Za první online vklad na vás čeká odměna 100 Free Spinů ve hře Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč.

Jakmile dokončíte plnou registraci, obdržíte na herní účet 300 Kč do hry. Vyčkejte na zaslání bonusové nabídky. Poté vložte peníze a získejte 100 % bonus ke vkladu až do výše 50 000 Kč.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Online kasino:
Sazka Hry
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty