Blood Suckers II

Blood Suckers II

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Blood Suckers II zdarma

Hudba ze záhrobí, tajemná atmosféra, hlasy patřící skrytým a zlým silám. Vyvolali ve vás tato slova strach a současně se vám zdvihly koutky a rozšířil úsměv? Ponořte se do světa, kde temnota přebírá stále více místa a vytláčí smrtelné světlo pro upíry.

Všichni hráči dychtiví po upířství se konečně dočkali pokračování oblíbené hry Blood Suckers z dílny NETENTu. Hra si už ve své první verzi získala množství nadšenců temných sil, které zpravidla zlehounka porážejí dobro. Pokud jste mezi ně patřili i vy, určitě se vám zalíbí i verze č. 2.

Cílem online automatu Blood Suckers II s tradičními 5 válci, třemi řádky a 25 fixními liniemi je vytočit minimálně tři stejné symboly ve výherní linii směrem zleva doprava.

Vznikají situace, kdy se vytočí víceré výherní kombinace. V takovém případě platí, že na jedné výherní linii se automaticky vyplácí kombinace s vyšší výhrou. Pokud jsou výherní kombinace ve vícerých výherních liniích, výhry se spočítají.

Vyhněte se Démonovi!

I zde Symbol Wild funguje nejen jako žolík, který doplňuje absentující symbol, ale také jako samostatný symbol, to je při jeho zobrazení 2 a více, budete odměněni kreditem.

Po vytočení 2 a více Scatter symboly se vám zvyšuje násobitel, který znásobí vloženou sázku.

Pokud se vám podaří vytočit 3 anebo více bonusových symbolů, aktivuje se bonusová hra Hidden Treasure Bonus Game. Zobrazené 4 bonusové symboly znamenají dvojnásobek a 5 bonusových symbolů trojnásobek mincí.

V samotné bonusové hře si vybíráte mezi vícero rakvemi a narazit v nich můžete na Key symbol, Scatter symbol a symbol Démona. Pokud by se vám podařilo odhalit 3 symboly Scatter, aktivuje se 100 free-spinů. Když se objeví klíč přecházíte na další úroveň. Pokud při poslední úrovni odhalíte znova klíč, vyhráváte velký poklad – 1 000 mincí vynásobených nejvyšší úrovní. Pokud byste narazili na symbol Démona, bonusová hra skončí.

Proč je dvojka lepší?

Online automat Blood Suckers 2 se od jednotky liší v první řadě v hudbě. Strašidelná atmosféra, vrzající dveře a mrazivý šepot ve vás zaručeně vyvolá pocit přítomnosti temných entit.

Po dobu hry se celý čas na vás bude dívat mladá upírka Amálie. Traduje se o ní, že hledá ukrytý poklad svých předků, které zabíjeli lovci upírů. Její animovaná postavička s kuší v ruce a vyzývavým dekoltem vás připoutá k monitoru (i když nám se víc líbí ďáblova pomocníčka z automatu Hell Mania). A také samotné symboly nejsou nečinné a při jejich výherním zobrazení se můžete i mírně vylekat.

Zatímco v první verzi jste měli možnost točit válci v hodnotě mince 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20 a 0,50, ve druhé sérii Blood Suckers 2 je to navýšené o jednu celou.

Stejně tak to je i v rámci sázky. Maximální hodnota byla zvýšena ze 100 na 250 mincí v rámci 10 úrovní.

V Blood Suckers II to bez kuráže nepůjde ani zdarma

Pokud ve vás první díl online automatu Blood Suckers zanechal ten správný strašidelný pocit, její druhé vylepšené pokračování byste si měli bezpochyby vyzkoušet. Můžete tak udělat i zdarma, ale ti více odvážnější, kteří nemají za opaskem jen tučnou peněženku, ale i dubový kůl, mech česneku a potřebnou odvahu, se mohou pokusit z upírského prostředí a jeho vládců vymlátit i nějaké peníze navíc.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty