Blood Revival

Blood Revival

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Blood Revival?

Online výherní automat Blood Revival tvoří 5 válců, 3 řádky a 20 fixních výherních linií.

Jaké je téma hry Blood Revival?

Na válcích Blood Revival se točí předměty ze světa krvelačných upírů, jde tedy o strašidelný automat.

Jaké speciální funkce zde naleznete?

Na automatu Blood Revival najdete Wild a Scatter symbol, násobitele výher, respiny i freespiny.

Je možné ve hře Blood Revival získat freespiny?

Ano. V případě, že vytočíte minimálně tři Scatter symboly, aktivujete 10 volných přetočení.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Online slot Blood Revival může být v některých kasinech doplněn o Apollo jackpoty (Gold, Silver, Bronze) nebo o platformové jackpoty daného kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Blood Revival?

Náš tip: 4 Wild symboly ve výherní kombinaci celou výhru vynásobí x16.

Vyzkoušejte si výherní automat Blood Revival zdarma

Krvavé pokračování Blood Revival

Hororová hudba, zlověstná atmosféra a přítomnost krvelačných upírů. Připomínají vám něco tato slova? Možná se vám jako první vybavil některý z online výherních automatů jako jsou Devil's Number od Red Tiger, The Vampires od Endorphina nebo Vampire Bride od Synot Games. Dnes se však podíváme na pokračování jiného slotu od Apollo Games s názvem Blood Revival. Bez zbytečného natahování a s čistým svědomím můžeme napsat, že tohle „krvavé pokračování“ je ještě mnohem atraktivnější než originál.

Blood Revival se od svého předchůdce s názvem Blood liší v několika důležitých vlastnostech. Tou první je jeho skladba. Výherní kombinace, které platí v jednom směru, a to zleva doprava, budete hledat na 5 válcích a 3 řádcích. To zůstalo nezměněno. Co ovšem nezůstalo stejné, je počet fixních výherních linií. Namísto 5 jich tady je 20, což vnímáme jako velké plus. Jednotlivé symboly se příliš nezměnily. Společnost vám budou dělat upír s upírkou, různé věci charakterizující vampýrské prostředí (česnek, kříž, srdce probodnuté kolem, otevřená rakev) a také obvyklé karetní znaky J, Q, K a A.

Všude samá krev, bonusy a speciální vlastnosti

Nejmarkantnějším rozdílem mezi původním Blood a Blood Revival je bonusová výbava. K Wild symbolu přibyl Scatter symbol s freespiny a respiny. Hraní s takovou silnou bonusovou sestavou je mnohem zajímavější i co se výher týče. Pojďme však pěkně popořadě. Wild symbol je klasika. Jako žolík supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Přestože v jednotce expandoval, ve verzi Revival je fixní. To nám ovšem vůbec nepřekáželo, protože přítomnost divokého symbolu ve výherní kombinaci výhru automaticky násobí:

  • 1x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x2
  • 2x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x4
  • 3x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x8
  • 4x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x16

Za minimálně tři Scatter symboly aktivujete bonusovou hru s 10 volnými přetočeními.Během freespinů zůstávají symboly výherní kombinace zafixovány na svém místě, roztočí (re-spin) se jen zbývající symboly na válcích. Žádný respin se ale samozřejmě neodpočítává ze získaných freespinů.

V některých kasinech i s progresivními Jackpoty

Online výherní automat Blood Revival naleznete v některých online kasinech doplněný o Apollo Jackpoty progresivního charakteru. Jsou tři (Gold, Silver, Bronze) a vyhrát některý z nich může jakýkoli hráč. Vše záleží jen na náhodě. Využijte možnosti demo verze a automat si vyzkoušejte bez rizika zcela zdarma. Samozřejmě, hra je přístupná přes počítač, tablet i mobilní zařízení.

300 CZK pro nové hráče v kasinu

merkurxtip logo

Rozjeď to na MerkurXtip a dostaneš kilo za registraci plus dvě kila na první vklad.

  • 1) 100 Kč bez podmínek: Hned po dokončené registraci a ověření svého konta dostaneš bonus 100 Kč.
  • 2) 200 Kč za vklad: Když na svůj účet u MerkurXtip vložíš minimálně 200 Kč, přidají ti 200 Kč k tomu. 100 Kč bez podmínek: Hned po dokončené registraci a ověření svého konta dostaneš bonus 100 Kč .

Pro získání bonusu jej musíš potvrdit v sekci ,,Bonus".

Detaily hry

Dodavatel hry:
Apollo Games
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasino:
MerkurXtip
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty