Asgardian Stones

Asgardian Stones

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Asgardian Stones zdarma

Neobyčejný automat s explodujícími symboly

Mrazivá atmosféra vás okamžitě ovane, pokud se rozhodnete spustit online výherní automat Asgardian Stones, který je dílem společnosti Net Entertainment. Rozhodli jsme se, že vám tento neobvyklý slot představíme. Důvod je jednoduchý. Špičková grafika, nadupané zvukové efekty a lákavé možnosti získat obrovské výhry prostřednictvím bonusových vlastností hry.

Děj automatu Asgardian Stones je vsazen do krajiny ovládané nesmrtelnými bohy severské mytologie. Skládá se z 5 válců, 3 řádků a 20 fixních výherních linií. Ty platí zleva doprava a musejí začínat na prvním válci vlevo. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. V případě, že jsou výherní kombinace na vícerých liniích, výhry se sčítají. Při zisku výherní kombinace jednotlivé symboly explodují a nahradí se novými. Tento lavinový efekt jsme už viděli například i na automatu Gonzo's Quest.

Kolosální symboly a násobitelé výher

Jak jsme už v úvodu naznačili, tento slot se od ostatních automatových her něčím odlišuje. Jednotlivé symboly se na něm totiž netočí, ale padají na sebe. Nejde však jen o obyčejné symboly, ale i o tzv. kolosální. Mají rozměry 2x2 a dokonce i 3x3. Tyto kolosální symboly dokáží při dopadu obyčejné symboly rozdrtit, co má za následek jedno specifikum. Když kolosální symbol rozdrtí obyčejné symboly, získáte určitého násobitele výhry, který se zobrazí v levé části automatu na velkém kameni. Jde o násobitele výher - x2, x3 a x4. Každé jedno rozdrcení symbolů vede ke zvyšování násobků výher.

Na slotu nechybí ani klasický Wild symbol. V pozici žolíku nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. V základní hře s válci se objevuje jen v obyčejném rozměru 1x1, ale v bonusové hře, kterou si vysvětlíme níže, vystupuje i v kolosálním rozměru 3x3.

Bonusové koleso s freespiny

Bonusová hra je spojena s obrovským kotoučem. Jde o bonusové kolo, které se na automatu objevuje v rozměru 3x3. Skládá se z 8 políček, přičemž 5 z nich tvoří číslice a 3 zase označení s freespiny. Číslice znamenají výšku okamžité výhry a políčka s freespiny zisk přetočení zdarma. Jejich celkový počet závisí od toho, kolik jich dokážete na kotouči vytočit. Tu je potřebné dodat, že bonusové kolo se na automatu objevuje buď celé nebo jen jeho část. Pokud si so šťastnou náhodou potykáte, můžete vyhrát až 15 freespinů najednou. Po dobu bonusové hry s volnými přetočeními se na slotu objevuje i kolosální Wild symbol s rozměrem 3x3, a teda i šance na velkou výhru je obrovská.

Skvělá práce, dáváme palec nahoru

Online výherní automat Asgardian Stones nás velmi příjemně překvapil. Je to něco úplně jiného, na co ještě nejsme zvyknuti. Nejde o klasické točení válci, ale symboly na sebe kaskádovitě padají. Celkový vizuál je zpracován skutečně špičkově. Souhra kolosálních symbolů s bonusovým kolem klapla dokonale. Vyzkoušejte si tento šikovný automat i vy a určitě nám dáte za pravdu. Hodně zdaru!

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Automat s tématikou magie a mytologie
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty