Ultimate Crystals

Ultimate Crystals

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Ultimate Crystals?

Ultimate Crystals se skládá z 5 válců, 3 řádků a 10 fixně daných výherních linií. Výherní kombinace na něm platí v obou směrech.

Jaké je téma hry Ultimate Crystals?

Na válcích Ultimate Crystals se točí diamanty, smaragdy nebo rubíny, proto jej řadíme mezi automaty s drahými kameny.

Jaké speciální funkce tady najdete?

Ultimate Crystals obsahuje expandující Wild symboly s bezplatnými respiny.

Je možné ve hře Ultimate Crystals získat freespiny?

Ne, na tomto slotu freespiny nenajdete.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Součástí automatu Ultimate Crystals mohou být čtyři úrovně jackpotu Joker Bonus Progressive. Záleží však na nastavení konkrétního kasina. V některých kasinech jsme viděli tuto hru zařazenou do kategorie vlastních platformových jackpotů.

Jak vyhrát na hracím automatu Ultimate Crystals?

Náš tip: Wild symbol se rozšíří na celý válec a aktivuje bezplatný respin.

Vyzkoušejte si výherní automat Ultimate Crystals zdarma

Nablýskané výhry mezi drahokamy

Kdo by nechtěl vlastnit kousek nějakého vzácného drahokamu? Diamantu, smaragdu, nebo rubínu? S tím, jak ho získat vám sice nepomůžeme, ale umíme vám nabídnout recenzi online hracího automatu Ultimate Crystals. Jeho součástí jsou právě symboly s různými nablýskanými vzácnými kovy. Sice bude muset stačit jen pohled na ně, ale s pomocí těchto drahých kamenů můžete získat skutečně zajímavé výhry.

Výherní automat Ultimate Crystals vytvořený společností KAJOT je v podstatě klasikou. Kromě zmíněných drahokamů se na jeho válcích objevují i symboly barů a sedmiček, které mají nejvyšší hodnoty. Automat se skládá z 5 válců, 4 řádků a 10 výherních linií. Jejich počet je fixní.

Když jsme s hraním slotu Ultimate Crystals začínali, potěšila nás jedna velice oblíbená věc. Výhry se vyplácí v obou směrech, tedy zleva doprava i zprava doleva. S tím jsme se setkali i na jiných automatech, kupříkladu Joker 27 od Kajotu. Pokud by se vám podařilo vytočit výherní kombinace na více výherních liniích, všechny výhry se sčítají. V případě, že je na jedné linii více výherních kombinaci, platí pouze ta s nejvyšší hodnotou.

Wild symbol s bezplatným re – spinem

Co se týče bonusové struktury automatu Ultimate Crystals, byli jsme ze začátku trochu zklamáni. Ve hře se totiž objevuje pouze jeden jediný bonusový symbol. Když jsme však po čase zjistili, co všechno dokáže, zklamání rázem vystřídal na tváři úsměv.

Tím speciálním symbolem je Wild symbol objevující se na druhém, třetím a čtvrtém válci. Jako žolík supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. To je fajn, ale dokáže toho mnohem víc. Vždy když ho vytočíte, expanduje a rozšíří se po celém válci. Žolíkový válec zůstane zafixován na svém místě do následujícího bezplatného protočení – re-spinu. I během re – spinu je možné získat další re – spin. Nejvíce můžete získat tři v řadě.

Ultimate Crystals v českých online kasinech

Online slot Ultimate Crystals se může zdát na první pohled nezajímavý a nezáživný, jakmile na něm ovšem absolvujete několik protočení, změníte názor. Vlastnosti Wild symbolu vás přesvědčí o opaku. Zahrajte si tento jednoduchý a rychlý slot v českých online kasinech. Jde to i zdarma, ať už na mobilu, notebooku nebo tabletu. Ať se daří!

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Bonus až do 25 000 CZK pro nové hráče v kasinu.

  • Bonus je třeba po registraci aktivovat. Následně proveďte do 30. dnů od registrace první vklad. Výše Vegas bonusu je stanovena jako 100% z hodnoty tohoto vkladu, maximálně však 25 000 Kč. Hodnota bonusu bude připsána na herním kontě jako „Vegas bonus“ a podléhá podmínkám protočení 25x.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Automat se symboly drahých kamenů
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty