Automaty plné pokladů

Automaty plné pokladů

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Automaty plné diamantů, drahokamů a zlata

Když se řekne slovo poklad, zpozorní asi každý. Kdo by nechtěl v životě alespoň jednou najít nějakou truhlici s pokladem, třpytivými drahokamy, diamanty či zlatými cihličkami? Poklad se automaticky pojí s bohatstvím, a to je něco, co láká nás všechny. Velmi dobře si to uvědomují také tvůrci online hracích automatů, kteří takové symboly umisťují do mnoha svých her.

Smaragdy, rubíny, safíry, perly či diamanty. To je jen zlomek pokladů, které budete moci nalézt v mnoha online automatech. Hry s poklady má v nabídce prakticky každé kasino. Setkat se můžete s hrami, kde se nějaký ten drahokam jen tak mihne (Fruit Snap od Red Tiger), například jako nějaký ze speciálních symbolů, ale pak jsou zde také hry, které jsou pořádně nablýskané nejrůznějšími drahými kameny (Crystal Miners od Apollo games).

Mezi takové hry můžeme jednoznačně zařadit například automat Treasure Mine od Red Tiger. Jedná se o famózní pětiválcový slot se 4 řádky a 40 výherními liniemi. Hrací plocha je umístěna v dole, přičemž grafika je nádherná. Stejně famózní jsou však i speciální funkce, které tato hra nabízí. Těšit se můžete na expandující Wild symboly a do bonusové hry, kde o poklady opravdu není nouze, vás přenese Scatter symbol.

Válcové hry s poklady nabízejí i netradiční zážitky. Ve skvělém automatu Dazzle Me od NetEntu zažijete zábavu na ne úplně standardní hrací ploše s 5 válci, přičemž počet řádků není pevný a mění se. V této hře natrefíte i na skvělou porci speciálních funkcí a bonusů. Zábavu umocňují, a ještě krásnější výhry přinášejí sesynchronizované válce a respiny.

Také v portfoliu výrobce Yggdrasil naleznete hry s drahokamy. Automat Gem Rocks se skládá ze 6 válců, 4 řádků, přičemž vyhrát je zde možné až 4 096 různými cestami. V tomto slotu se můžete těšit na skvělou grafiku, dokonalé zvuky a zajímavé speciály v podobě mega symbolů, respinů či násobitelů výher.

Množstvím pokladů se to hmýří i ve skvělé hře od Betsoftu s názvem Gemmed. Automat se skládá z 9 válců, 9 řádků a nabízí až 40 503 možností na výhru. Ve hře plné mega symbolů si můžete vytočit až do 50 free spinů.

Dalším krásným příkladem automatu s poklady je hra od Synot Games s názvem Gem-O-Rama. Když si tento automat zapnete, hned vás na pětiválcové ploše se 3 řádky okouzlí množství třpytících se drahokamů. Ani tady nechybí speciální funkce, kterými jsou expanze divokého symbolu na celý válec, respiny či násobení výher.

Hodnotné poklady jsou ukryty také ve slotu Multi Diamonds od Kajot Games. Na pěti válcích se třemi řádky a až 81 výherními liniemi se budete setkávat s pořádně luxusními symboly. Jediným speciálem tohoto slotu je symbol Multi Wild, který jako žolík nahrazuje všechny ostatní symboly a zároveň je i multiplikátorem.

Objevujte poklady v automatech i zdarma

V mnoha online hracích automatech se skrývají za symboly s poklady i krásné výhry. Pokud vás tyto hry lákají, neváhejte a vyzkoušejte je. Zprvu tak můžete učinit i zcela zdarma, pro zábavu. Seznámíte se tak nejen s tématem her s poklady, ale také se samotnou hratelností a herními bonusy. A pak už vzhůru do kasina, výhry mohou být vaše.

Hrací automaty