Bad Wolf

Bad Wolf

Hraj v kasinu

Vlastnosti hracího automatu

Kolik válců a výherních linií má automat Bad Wolf?

Bad Wolf tvoří 5 válců, 3 řádky a 10 fixně daných výherních linií.

Jaké je téma hry Bad Wolf?

Bad Wolf je inspirován pohádkou o Vlkovi a Karkulce. Jedná se tedy o pohádkový hrací automat.

Jaké speciální funkce tady najdete?

Na automatu naleznete expandující Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné ve hře Bad Wolf získat freespiny?

Ano, po zobrazení 3 Scatter symbolů aktivujete 10 freespinů.

Nabízí tato hra možnost hrát o jackpoty?

Online výherní automat Bad Wolf může (ale nemusí) obsahovat Joker Bonus Progressive, což je 4 úrovňový jackpot her od Kajot Games. Případně v některých kasinech může být doplněn také o lokální jackpoty kasina.

Jak vyhrát na hracím automatu Bad Wolf?

Náš tip: Během freespinové hry náhodně vylosovaný symbol expanduje po celém válci.

Vyzkoušejte si výherní automat Bad Wolf zdarma

Hra o Červené karkulce a zlém vlkovi

Přijdou vám válcové hry od českého Kajotu bez jiskry a jakékoli inovativní myšlenky? Retro, retro a zase jen retro? Vůbec netušíme, co bylo důvodem změny, ale online hrací automat Bad se už na první pohled vymyká zaběhnuté nabídce her od této společnosti. Autoři si s ním celkem slušně pohráli a do hry zakomponovali zajímavé téma – pohádku o Červené Karkulce. A co je nesmírně důležité, nezapomněli do něj přidat i několik bonusů a speciálních funkcí.

Jaké bonusy najdete v automatu Bad Wolf

Na rozdíl od automatu o Popelce – Cinderella’s Ball, je celkový design hry Bad Wolf víc temný a pochmurný než veselý. Ale to vůbec nevadí, protože to tajemno dodává hře potřebný náboj, což zajisté oceníte. Tedy za předpokladu, že se nebojíte procházek za úplňku měsíce a nenaskočí vám husí kůže při vytí vlčí smečky kdesi v tmavém lese. Na výherním automatu Bad Wolf se v rámci 5 válců a 4 řádků objevují klasické karetní znaky A, K, Q, J a 10 a symboly charakterizující samotnou hru – piknikový košík, muchomůrky, hajný a Červená Karkulka. Co se týče vytváření výherních kombinací, u karetních znaků musíte vytočit minimálně tři symboly, u nekartových postačí dva. Kombinace je výherní tehdy, začíná-li na prvním válci vlevo a bez přerušení pokračuje opačným směrem doprava. Devět zmíněných symbolů doplňuje jediný bonusový symbol a tím je vlk. Ten sice nevypadá úplně kamarádsky, ale díky němu můžete na automatu dosáhnout úžasných výher. Vlk v sobě spojuje Wild symbol i Scatter symbol díky čemuž přináší 3 důležité funkce:

 • jako žolík supluje chybějící symbol ve výherní kombinaci,
 • • za vytočení 3 a více symbolů vlka obdržíte okamžitou výhru podle výherní tabulky,
 • vytočení 3 a více symbolů vlka aktivuje bonusovou hru s 10 freespiny. Před startem si vylosujete jeden symbol, který se stane expandujícím. Tento symbol se po dostatečném zobrazení rozšíří na všechny tři řádky. Vytočení vlčího symbolu během bonusové hry přidá další freespin navíc, vytočení 3 vlčích symbolů přidá 10 nových volných přetočení.

Automat Bad Wolf v online kasinu

Online výherní automat Bad Wolf naleznete také v nabídce online kasin, kde si jej můžete vyzkoušet. Ve většině kasin je hra doplněna dokonce o 3 Apollo progresivní Jackpoty, jejichž částky neustále rostou.

Bonusové hry se šancí na výhru si zaslouží vaši pozornost

Online slot Bad Wolf věnovaný příběhu o Červené Karkulce nás bavil a věnovali jsme mu víc času, než jsme před jeho spuštěním plánovali. Jedinou výtkou je absence turbo režimu. Válce se podle našeho vkusu protáčely dost pomalu. Ještě že je na něm tolik bonusů a speciálních funkcí, což tento negativní fakt mírně vyváží. Šanci si tedy určitě zaslouží.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

chance logo

Ujistěte se, že je vaše konto plně aktivní v trvalém uživatelském kontě. Zvolte si v tabulce níže jednu z 8 úrovní vašeho bonusu:

 • vklad 100 až 199 Kč - 100 Kč vstupní bonus
 • vklad 200 až 499 Kč - 200 Kč vstupní bonus
 • vklad 500 až 999 Kč - 500 Kč vstupní bonus
 • vklad 1 000 až 1 999 Kč - 1 000 Kč vstupní bonus
 • vklad 2 000 až 4 999 Kč - 2 000 Kč vstupní bonus
 • vklad 5 000 až 9 999 Kč - 5 000 Kč vstupní bonus
 • vklad 10 000 až 24 999 Kč - 10 000 Kč vstupní bonus
 • vklad nad 25 000 Kč - 25 000 Kč vstupní bonus

Vložte první vklad na herní konto v rozmezí vámi vybrané úrovně bonusu. Ihned po vašem prvním vkladu si aktivujte bonus stisknutím tlačítka „Chci tento bonus“ u vstupního bonusu v záložce Bonusy. Po splnění podmínek pro získání vstupního bonusu vám bude bonus převeden na herní konto.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Pohádkový hrací automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:

* Některé funkce hracího automatu zde popsané nemusí být dostupné v každé zemi. Mohou být totiž omezeny legislativně. Rovněž můžete najít rozdíly v nastaveních hry v jednotlivých online kasinech.

Hrací automaty