Pohádkové hrací automaty

Pohádkové hrací automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Online výherní automaty s příběhy z pohádek

Pohádky a hrací automaty? Zní to možná trochu zvláštně, ale pokud se tyto dvě záležitosti spojí, vznikne parádní kombinace. Zkušení kasinoví hráči nám určitě dají za pravdu, že nebude náhoda to, že v nabídkách téměř každého kasina se vyskytuje nějaký ten hrací automat s pohádkovým příběhem.

Pohádky si spojujeme především s bezstarostnými časy, kdy dobro vždy porazilo zlo. O takových časech samozřejmě i v dospělosti sní každý z nás, a proto jsou nám pohádky blízké nejen o vánočních svátcích, ale prakticky během celého života. Je skvělé, že výrobci výherních automatů neúnavně rozšiřují i portfolio her s pohádkovým tématem. V současnosti si v kasinech můžete zahrát spoustu pohádkových hracích automatů. Je jich už tolik, že popravdě ani nevíme, kde dřív začít. Za všechny zmiňme například online automat Snow Wild and The 7 Features, který vznikl podle předlohy světově známé pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. A musíme uznat, že tato hra se vývojářům z Red Tiger skutečně povedla – moderní provedení, skvělá grafika a mraky bonusů. Dalším automatem, který bychom uvedli jako inspiraci, je hrací slot Aladdin and the Golden Palace. Už z názvu určitě tušíte na základě jaké pohádky vznikl tento automat. Ano, jde o příběh o chlapci s kouzelnou lampou, přičemž tento kousek s parádními speciálními funkcemi pochází z dílny výrobce her Synot Games. Tyto dva příklady z kouzelného světa pohádek jsme vám uvedli jako malou ochutnávku. Těchto her je nepočítaně, stačí si jen vybrat.

Vyzkoušejte si pohádkové hrací automaty zdarma

Jsme toho názoru, že každý hrací automat je fajn si předem vyzkoušet. Výjimkou nejsou ani pohádkové automaty, které si můžete zahrát na zkoušku i zcela zdarma. Když se vám některý z nich zalíbí a osvědčí, pak už můžete začít pokoušet štěstí v online kasinu i za reálné peníze.

Hrací automaty