Klasické výherní automaty

Klasické výherní automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Absolutní klasika mezi výherními automaty

Jaké to jsou, ty klasické výherní automaty? Definice těchto válcových her není jednoznačná, ale mnozí hráči, především nováčci, ve svých začátcích přímo vyhledávají jednoduché a klasické hry. Klasické online automaty bychom proto mohli označit jako jednoduché válcové hry s grafikou, která nemusí vždy upoutat na první dobrou a rovněž by to měly být hry, které nejsou přecpané nespočtem moderních speciálních funkcí. Tato kategorie se často překrývá s ovocnými automaty nebo s retro hrami.

My si klasické hry představujeme tak, že na hrací ploše se hráči setkávají převážně s ovocnými symboly, sedmičkami, symboly BAR, hvězdami, kostkami a podobně. Počet válců na těchto slotech bývá zpravidla 3, 4 nebo i 5. Co se týče speciálních funkcí tak i ty zde zpravidla bývají vcelku jednoduché – Wild, Scatter, případně freespiny. Zařadit hrací automaty do této obecné kategorie je ale velmi subjektivní záležitost.

Mezi klasické hrací automaty bychom mohli zařadit například automat 20 Hot Blast od společnosti Amusnet. Jedná se o jednoduchý ovocný pětiválcový slot se 3 řádky a 20 fixními výherními liniemi. Speciální funkce mají na starosti expandující Wild symbol a respin s multiplikátorem výher. Další hrou, kterou byste si měli vyzkoušet je automat Twin Spin od NetEntu. Na tomto automatu s 5 válci máte možnost získat výhru až 243 způsoby. Hra je charakteristická zejména tím, že před každým zatočením válců se dvojice sousedících válců vždy sesynchronizuje. Skvělým příkladem klasické válcové hry je i automat Sizzling Hot Deluxe od Novomaticu. Na této pětiválcové klasice lze vyhrát vytvořením výherní kombinace na některé z 5 fixních výherních linií. Jediným speciálem této hry je Scatter symbol, který když si vytočíte alespoň třikrát, zajistí vám okamžitou zajímavou výhru. Ani Synot nezapomněl vytvořit nějaké ty klasické sloty. Jednou z takových her je automat 81 Vegas Multi Fruits. Hrací plocha sestává ze 4 válců, 3 řádků a vyhrát je tady možné díky 81 výherním liniím. Ze speciálů zde natrefíte na divoký Wild symbol a multiplikátory výher. I v nabídce kreativního výrobce Red Tiger lze nalézt tradiční automaty. Jedním z takových příkladů je slot s názvem Five Star. Jedná se o velmi jednoduchou 5 válcovou hru se 3 řádky a 3 výherními liniemi, ve které je možné získat respiny a atraktivní výhry díky Scatter symbolům.

Vyzkoušejte si klasické automaty zdarma

Plynulá hra, snadné ovládání a hra bez obrovského množství speciálních funkcí. Především o tom jsou klasické hrací automaty. Je jich opravdu hodně a několik z nich lze zařadit i do jiných kategorií, každopádně pokud si nějaký z nich vyberete, neváhejte si jej na zkoušku vyzkoušet zahrát i zcela zdarma.

Hrací automaty