Sazka Hry online automaty

Hraj v kasinu

Aktuální jackpoty v kasinu *

Synot Progressive Bonus500000 Kč

Úroveň
Diamond

Synot Progressive Bonus173193 Kč

Úroveň
Gold

Synot Progressive Bonus7665 Kč

Úroveň
Silver

Synot Progressive Bonus1041 Kč

Úroveň
Bronze

* aktualizováno každou hodinu

Bonusy a akce pro hráče v kasinu Sazka Hry

Páteční Happy Friday bonus v Sazce

Páteční Happy Friday bonus v Sazce

Pokud jste nestihli bonus s novinkou týdne na Sazka hrách nezoufejte. Jeden z bonusů umíte získat i každý pátek. Ten je odvozen od výše Vašeho vkladu a tvoří 25% vložené částky. Jeho minimální hodnota je 25 Kč a maximální až 1000 Kč. Na to, abyste jej získali je tedy třeba provést vklad v hodnotě min. 100 Kč a použít při tom promo kód: patek25, čímž bonus aktivujete. Pak už jen stačí na Sazka hrách přetočit 30 násobek hodnoty bonusu a bonus je Váš. Napumpujte si tedy účet před víkendovým hraním a získejte extra penízky navíc.

Sazka Hry
Další jackpotopád na Sazka hrách

Další jackpotopád na Sazka hrách

V online kasinu Sazka hry bylo opět slyšet radostné výkřiky, které byly předzvěstí velkých výher. Aby také ne! Až čtveřici hráčů se uplynulých dnech podařilo urvat si parádní Jackpoty. I ten nejnižší; zlatý Apollo jackpot; ukrýval slušných 257 797 Kč Kč a padl na hře Golden Age Multireels. O kousek větší radost panovala při hře 20 Super Hot od Amusnetu , na které padl jejich pikový jackpot za 260 075 Kč. Padl i zlatý Adell jackpot u ovocného automatu 4x4 Fruits v hodnotě 350 399 Kč a také půlmilionový diamantový Synot jackpot na hře s domácími maskoty Sazky Čertovská jízda. Blahopřejeme!

Sazka Hry
Dvoutisícová válečná výprava s Amusnetem v Sazce

Dvoutisícová válečná výprava s Amusnetem v Sazce

Maskoti sázky to zřejmě přehnali s tím drcením automatu Amazons Battle od Amusnetu. Nyní běhají po herně s luky, oděni ve stylu amazonek a lanaří hráče na bitvu, která má přinést válečnou kořist ve výši 2000 Kč. Bonus má hodnotu 50% vkladu a abys ho získal je třeba vložit alespoň 200 Kč s použitím bonusového kódu: Amusnet, čímž bonus aktivuješ. Po přetočení 20 násobku hodnoty bonusu na hrách od Amusnetu je bonus tvůj. Maximána výše bonusu je sice 1000 Kč, ale podmínku lze splnit v době trvání akce (do 4.12.) 2 krát, čímž můžeš získat zmíněné 2 litry. Vem tedy hry Amusnetu útokem a vydrancuj si přetáčením nejen nějakou pořádnou výhru ale i zlaťáky navíc.

Sazka Hry
Dobrodružná výprava s bonusem 3000 Kč

Dobrodružná výprava s bonusem 3000 Kč

Vydej se s maskoty sazky, červeným a zeleným na dobrodružnou výpravu do džungle za poklady legendární mayské civilizace a odneste si při tom odměnu, kterou ti za tvé putování nabízejí. Tou jsou dva bonusy, které se mohou vyšplhat až do výše 1500 Kč. Výše bonusu se odvíjí od výše tvého vkladu za min. 200 Kč s použitím bonusového kódu dobrodruh a má hodnotu 50% z vložené částky. Abys ho získal, musíš hodnotu bonusu přetočit na automatech v Sazka hrách přetočit jeho 30 násobek. Výběr hry je na tobě, ale když už tady máme takové téma proč nesáhnout třeba po slotech jako je Gonzo's Quest, Jaguar Temple, nebo Rise of Maya?

Sazka Hry
2 jackpoty na úvod týdne

2 jackpoty na úvod týdne

Parádní vstup do týdne zažila hned dvojice hráčů v Sazka hrách, když se jim oběma v pondělí podařilo získat dva statisícové superjackpoty. Ten první se už už blížil k 400 tisícové výhře, když se zastavil na částce 386 446 Kč. Šlo o Synoťácký diamantový jackpot a hráči Davidovi ho přihodil slavný jokerový automat Joker 40. Romanovi se taktéž zalíbila hra s jokerem a to v neméně slavné hře Bonus Joker II, která mu přinesla zlatý Apollo Jackpot v hodnotě 418 723 Kč. Výhercům gratulujeme a tebe zveme vyzkoušet si také některý z jackpotových automatů do Sazky.

Sazka Hry
Tom Horn nově už i na Sazka hrách

Tom Horn nově už i na Sazka hrách

Maskoti Sazka her – Červený ze Zeleným si plácli s dodavatelem Tom Horn, aby jej přivedli spolu s jeho populárními hrami do své online herny. Nabídka Sazka her se tedy nadále rozšiřuje a vy si budete moci vyzkoušet hry od nového dodavatele. Do kasin přinášejí především ovocné mašinky s chytlavou hratelností. Vyzkoušejte si první tři kousky, které v Sazce přibyly a to 243 Crystal Fruits, Flaming Fruit a Fire'n'Hot.

.
Sazka Hry
Sklizeň jackpotů na Sazka hrách

Sklizeň jackpotů na Sazka hrách

Jackpoty nám minulý týden v Sazka hrách dozrály do krásy a tak přišla na řadu sklizeň, která rozzářila tvář čtyřem šťastným sběračům. Jeden z nich si odnesla hráčka Jiřina na automatu od Tech4Bet SImply Ways, kde jí padl královský Royal jackpot v hodnotě 442 168 Kč otočkou za pouhé 2 kačky. Další padlý jackpot, tentokrát diamantový od Synotu zařídila synoťácká pecka Respin Joker a hodnotu měl 443 191 Kč. Neodolali ani zlaté jackpoty. Ten od Adell, potěšil částkou 370 286 Kč hráče Tomana při hře Fruit Joker a zlatý Apollo jackpot naplnil Petřino konto 266 638 korunami během hraní slavného slotu Mystery Apollo II. Co takhle zkusit také štěstí na jedné z uvedených her?

Sazka Hry
3 předvíkendové jackpoty za pár korun

3 předvíkendové jackpoty za pár korun

Víkend se dozajista nesl na vlně oslav hned u tří šťastných výherců na Sazka hrách. Tím se podařilo získat 3 různé jackpoty s vysokými částkami a postačilo jim k tomu jenom pár korunek. Postupně tak padl Platinový Apollo na hře Turbo Slots (434 347 Kč) s točkou za bůra, Royal jackpot ve hře Joker Blast (437 411 Kč) za pouhou 1 kačku a nakonec i Zlatý Adell jackpot ve Fruit Jokerovi II (359 151 ​​Kč) za pětku. Výhercům blahopřejeme a Vás zveme vyzkoušet si některou z jackpotových her do Sazky, protože nikdy nevíš se kterým spinem jackpot padne.

Sazka Hry
Megavýhry za 2 a půl mega

Megavýhry za 2 a půl mega

Maximální, půlmilionové výhry nejsou vizitkou výhradně jackpotů, ale dokážou Vám je přinést i epické výhry na téměř každém automatu Sazka her. Násobky sázek u epických výher mohou dosáhnout i několik tisíc! Krásným příkladem je až pětice výher z posledních dvou týdnů na Sazka hrách, které se zrodily, aniž by ve hrách padl jackpot. Hráčům štěstí přinesly automaty Joker Pro (NetEnt), 243 Hot Ways (Tech4Bet), Super Joker 40 (Kajot), Fruit Shop (NetEnt) a Tripple Wild 7 (e-gaming). Velká gratulace!

Sazka Hry
Zlatý Kajot jackpot za korunku!

Zlatý Kajot jackpot za korunku!

Neskutečné štěstí měla hráčka Dominika, která hrala na Sazka hrách zajímavý 3 válcový automat od Kajotu s názvem 9 stars. Za jedinou korunu jí v něm padl Kajot Jackpot, který měl v tu chvíli hodnotu fantastických 330 353 Kč. Za pouhou kačku si jich tedy odnesla „kapánek“ více. No co? Nezkusíš i ty tento, nebo jiný jackpotový automat v Sazce? Tam těch jackpotů najdeš opravdu hodně. Pak už jen vybrat tu správnou hru a správný moment a podobný jackpot může být také tvůj. Přejeme hodně šťastí!

Sazka Hry

Pripravované automatové turnaje na najbližšie dni

02.
12. - 
08:00
04.
12.
23:00
Sazka Hry logo

Apollo turnaj

I fanoušci Apollo games si v Sazce přijdou na své. Je pro ně připraven zajímavý turnaj ve kterém bude rozěleno 25 000 Kč mezi 16 top hráčů, přičemž hráč na prvním místě bere 5000 Kč. Pravidla získání bodů: Za každou sázku v minimální výši 5 Kč je udělený 1 bod ve kterékoliv hře od dodavatele Apollo.
Prizepool
25 000 Kč
Výherní kritérium
Počet zatočení
Odměněných
16 hráčů
02.
12. - 
08:00
04.
12.
23:00
Sazka Hry logo

e-gaming turnaj

Fanoušci her od e-gamingu si tento víkend přijdou na své. Je pro ně připraven turnaj o ceny v hodnotě 25 000 Kč, které si rozdělí 78 top hráčů, a to následovně: 1. místo - 5 000 Kč, 2.místo - 4 000 Kč, 3.místo - 3 000 Kč, 4.-16.místo - 1 000 Kč.Za každou výhru je udělen takový počet bodů, jaký byl násobitel výhry (výhra/sázka) ve kterékoliv hře od dodavatele e-gaming.
Prizepool
25 000 Kč
Výherní kritérium
Vážené výhry
Odměněných
16 hráčů

Největším lákadlem v sekci Sazka Hry jsou určitě online hrací automaty. Sazka vsadila na kvalitu. České hrací automaty i ty od Net Ent máme opravdu rádi a i další dodavatelé vyrábí zajimavé kousky, které se dají hrát. Vyzkoušejte své štěstí při automatech Starburst, Gonzo’s Quest, Secret of Atlantis, anebo Twin Spin.

Hrací automaty