Sazka Hry online automaty

Hraj v kasinu

Vstupní bonus: 25300 CZK

sazkahry logo

Za první online vklad na vás čeká odměna 100 Free Spinů ve hře Gold Digger v celkové hodnotě 200 Kč.

Jakmile dokončíte plnou registraci, obdržíte na herní účet 300 Kč do hry. Vyčkejte na zaslání bonusové nabídky. Poté vložte peníze a získejte 100 % ke vkladu až do výše 25 000 Kč.

Aktuální jackpoty v kasinu *

Synot Progressive Bonus393365 Kč

Úroveň
Diamond

Synot Progressive Bonus270972 Kč

Úroveň
Gold

Synot Progressive Bonus33762 Kč

Úroveň
Silver

Synot Progressive Bonus1060 Kč

Úroveň
Bronze

* aktualizováno každou hodinu

Bonusy a akce pro hráče v kasinu Sazka Hry

Bonus 200 Kč s hrou týdne

Bonus 200 Kč s hrou týdne

Pokud chceš získat nějaké extra peníze navíc hraním nějaké fajné hry, bylo by škoda nevyužít možnosti od Sazka her, kde ti nabízejí jako bonus 200 Kč. Pro jeho aktivování postačí jakýkoli vklad od 10Kč s použitím bonusového kódu: hratydne a pro připsání zahrát za pětinásobek hodnoty bonusu (tj. 1000 Kč při 200 Kč bonuse) hru týdne, kterou je tentokrát 777 Strike od dodavatele Red Tiger. A ještě něco. Bonus připisuje Sazka po částech. Po každém dosažení pětiny požadovaného obratu dojde k připsání 20% bonusu. Čas máš do čtvrtka 23:59, je třeba tedy spěchat!

Sazka Hry
Jesenní Amusnet sezóna s bonusem 3x1000 Kč

Jesenní Amusnet sezóna s bonusem 3x1000 Kč

Podzimní sychravé počasí moc nepřidá na náladě a tak se vám ji Sazka rozhodla trochu zlepšit bonusy, které získáte při hraní Amusnet her. Pro získání 50% bonusu ke vkladu až do 1000 Kč je třeba provést vklad ve výši alespoň 200 Kč s použitím bonusového kódu: amusnet a přetočit na hrách od dodavatele Amusnet 15 násobek hodnoty bonusu. Až do 3.prosince můžeš takovýmto způsobem inkasovat 3 tyto bonusy, čímž lze získat až 3000 Kč! Byla by škoda toho nevyužít!

Sazka Hry
Obrovské jackpotové radosti za hubičku

Obrovské jackpotové radosti za hubičku

Na Sazka hrách padají jackpoty poměrně často. Bodejť by ne, když her z jackpoty zde naleznete kvantum. Tento týden jimi potěšili i Jakuba, který si jen tak točil bednami exkluzivního automatu herny - Kancelářská 81 za pouhou korunku. Při jedné z otoček mu padl zlatý Royal jackpot v hodnotě 440 962 Kč. Ještě o něco větší radost měl Václav, který během hry na jednom z nejoblíbenějších Adell slotů 5 Stones za pětikačku urval zlatý Adell jackpot, který měl v tu chvíli hodnotu fantastických 458 490 Kč. Pojď i ty zkusit štěstí na některém z jackpotových automatů v Sazce.

Sazka Hry
Red Tiger - exkluzivně na Sazka hrách

Red Tiger - exkluzivně na Sazka hrách

Maskoti Sazka her – Červený ze Zeleným si plácli s dodavatelem Red Tiger, aby jej přivedli spolu s jejich počáteční dvojicí her Bulls Run Wild a 4 Squad do své herny. Hry od tohoto dodavatele si navíc v ČR zahrajete exkluzivně jenom zde. Nabídka Sazka her se tedy nadále rozšiřuje a vy si tak zde budete moci vyzkoušet hry od nového, v pořadí již 17tého dodavatele her v tomto online kasinu.

Sazka Hry

Probíhající turnaje na automatech v kasinu Sazka Hry

Prebieha do
23:00
30.11.2023
Sazka Hry logo

TOP automaty

Pojď si zahrát některý z 13ti top slotů herny od providerů Amusnet, Adell, Apollo, e-gaming, Kajot, Tech4Bet a Synot a odnes si přitom jednu z 30ti cen speciálního turnaje "TOP Automaty", přičemž všichni získají po tisícovce. Pravidla získání bodů: Za každou sázku ve vybraných hrách v minimální výši 5 Kč je udělený 1 bod.
Prizepool
30 000 Kč
Výherní kritérium
Počet zatočení
Odměněných
30 hráčů

Největším lákadlem v sekci Sazka Hry jsou určitě online hrací automaty. Sazka vsadila na kvalitu. České hrací automaty i ty od Net Ent máme opravdu rádi a i další dodavatelé vyrábí zajimavé kousky, které se dají hrát. Vyzkoušejte své štěstí při automatech Starburst, Gonzo’s Quest, Secret of Atlantis, anebo Twin Spin.

Hrací automaty