Automaty s magií a mytologií

Automaty s magií a mytologií

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Automaty s tématem severské mytologie či řeckých bájí

Pryč jsou časy, kdy se na válcích hracích automatů točily jen symboly ovoce či drahokamů. Dnes se vývojáři kasinových her přímo předbíhají v tom, koho slot přiláká víc hráčů. Důležitým faktorem je téma slotu. A téma spojené s magií a mytologií hráče láká, protože evokuje kouzla a pomoc bohů, ať už severských, řeckých nebo římských.

Na automatech se severskou mytologií jsou hlavními hrdiny známí bohové jako Loki, Thor, Odin, ale jejich součástí jsou v mnoha případech i Valkýry, Vikingové, elfové nebo zlí obři. Pokud se rozhodnete opustit svět smrtelníků a vydat se na dobrodružnou cestu doprovázenou mocnými bohy, zkuste štěstí například s pětiválcovým automatem Asgardian Stones (NetEnt). Čekají tam na vás megasymboly s lavinovým efektem, bonusové kolo, freespiny ale také násobitele výher. Pořádně mrazivou atmosféru zažijete i s online výherním automatem Vikings Go to Hell (Yggdrasil), kde se stanete svědkem souboje Vikingů s démony. Skvělé představení umocňuje množství bonusů a speciálních funkcí včetně freespinů a re-spinů se zafixovanými Wild symboly. Poklady ukryté ve světě severských bohů v Asgardu se vydáte hledat i prostřednictvím online slotu Treasures of Asgard (e-gaming). Můžete na něm získat 10 freespinů, během kterých symboly výherní kombinace zůstávají zafixovány na svém místě.

I řecká mytologie měla své bohy, ať už toho nejvyššího – Dia, ale také Heru, Poseidona, či Hadesa. Neméně slavnými postavami tohoto tématu jsou i jiní hrdinové a polobohové jako Hérakles, Achilles případně Perseus. Za hradby slavné Tróje proniknete přes online hrací automat Age of Troy (Amusnet) se standardní nabídkou bonusů. Z nelítostného souboje mezi Zeusem a Hádem můžete na online slotu War of Gods (Red Tiger) vytěžit fantastické výhry. Postarají se o to zejména 3 speciální funkce – Diův hněv, Hádesův pekelný oheň a Bojující bohové. Také pětiválcový automat Pandora (Apollo Games) se nese v duchu řecké mytologie. Hlavními postavami jsou Pandora, Hefaistos a různé jiné postavy a předměty. K atraktivnějším výhrám se propracujete díky expandujícím Wild symbolům a Mystery výhrám. Až 40 výherních linií je připraveno v automatu Zeus Wild Thunder (Synot Games). Obsahuje jedinečnou progresivní funkci, při které budete počítat jednotlivé spiny a čekat, jestli vám každý 10. spin v pořadí přinese obrovské výhry. Kromě toho si před startem hry s volnými přetočeními sami zvolíte, s kolika freespiny a Wild symboly budete hrát.

Automaty plné čarodějnic, magie a kouzel

Pokud by vám bohové nebyli příliš nakloněni, můžete zkusit štěstí v jiném mystickém světě. Svět kouzel a magie na automatech s sebou přináší mnoho příležitostí, jak se dopracovat k vytouženým výhrám. Ve světě magie se ocitnete, pokud si vyberete online výherní automat Book of Spells (Tom Horn). Kromě toho, že si na něm počet výherních linií volíte podle sebe, obsahuje několik bonusů a speciálních funkcí včetně freespinů či expandujících speciálních symbolů. Lákavá je i odměna za 5násobné zobrazení čarodějnice, kterou je 5000násobek sázky. I na automatu Spellcraft (Playson) vám společnost bude dělat čarodějka. Dva speciální módy – Power of Three a Ghost Reel – obsahují několik kouzelných bonusů. Ať už expandující Wild symbol, freespiny, násobitele sázek, nebo jeden válec navíc.

Vyzkoušejte magické a mytologické automaty i zdarma

Ať už máte rádi severskou mytologii nebo řecké báje, v nabídce online kasin naleznete dostatek titulů, které vás potěší nejen hratelností, ale také svým příběhem. Je úžasné, že si všechny můžete vyzkoušet nejprve zcela zdarma. Snadno a bez rizika zjistíte, kteří bohové k vám budou štědří nebo které čáry a kouzla nejvíce zabírají.

Hrací automaty