Dobrodružné online automaty

Dobrodružné online automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Dobrodružné příběhy na válcích hracích automatů

Dobrodružné automaty patří mezi nejpopulárnější a tvoří poměrně velkou skupinu her. Není divu, vždyť těžko najdete automat, který by alespoň trochu nezaváněl nějakým tím dobrodružstvím. To na vás může číhat pod hladinou moře, v různých částech světa, ve vesmíru, mystické lokalitě či pohádkovém světě. Proto také můžete dobrodružné automaty nalézt i v jiných tématech, například pouštních, zvířecích, filmových, pohádkových, strašidelných, nebo dalších automatech.

Výherní automaty s dobrodružným dějem vynikají parádní grafikou a zvuky a jen málokdy v nich nenajdete freespiny nebo bonusové minihry. Ty tvoří obvykle to největší dobrodružství při cestě za výhrami.

Výběr dobrodružných her je v každé jedné herně pestrý a je jen na vás, jaký typ dobrodružství vás láká. Jestli se tedy chcete vydat do nějakého fantasy světa plného bájných draků (Dragon Champions od Playtech), prohledávat tajemné hrobky v honbě za skrytým pokladem (El Dorado Treasure od Apollo Games), honit bandity po prérii (The True Sheriff od Betsoft), nebo nasednout na loď plnou pirátů. Pokud vás zaujalo právě to poslední, doporučujeme vyzkoušet snad nejpopulárnější pirátský hrací automat hrací automat Corsair Queen, který mají na svědomí vývojáři ze Synot Games. Hned na začátku v něm upoutá vaši pozornost sexy pirátka, která má za úkol vést loď plnou hrdlořezů a doplout k vytouženému lupu a pokladům. Ve hře vyniká Wild symbol, který pokud se zobrazí v celém válci, přivede vás k bonusové hře, během které se z třířádkového pětiválce stává rázem 5 řádkový. Tím se výrazně zvyšuje šance na výhru během bonusové hry.

Pokud chcete zůstat u banditů, ale láká vás to spíše do horkých prérií divokého západu, vyberte si třeba jednu z trojice parádních westernovek od Red Tigeru – Wild Wild Chest, Bounty Raid, nebo vtipně laděný slot The greatest train Robbery, který je navíc dělaný v netradičním formátu 4x5 a oplývá množstvím bonusových funkcí.

ypickým znakem dobrodružných automatů bývají také postavy hlavních hrdinů, zvláště pokud se jedná o pátrání po legendárním pokladu ukrytém v tajemných končinách. Celosvětově nejznámějším slotovým hrdinou je asi španělský conquistador Gonzo ze hry Gonzo’s Quest. Cestu k pokladu vám pomohou poodhalit padající tajemné kamenné symboly.

Zahrajte si hry plné dobrodružství zcela zdarma

Na ukázku jsme vám uvedli jen pár dobrodružných her, pokud bychom je však měli všechny byť jen jmenovat, trvalo by to hodnou chvíli. Proto bude nejlepší, když se po nich poohlédnete v online hernách a vyzkoušíte si je v demo verzi zcela zdarma. Následně si pak můžete zvolit tu, která si vás získá nejvíc a můžete na ní zkusit štěstí i za reálné peníze.

Hrací automaty