Red Tiger online automaty

Hrací automaty od Red Tiger najdete v kasinech

Sazka Hry logo

Vstupní bonus: 50300 CZK

Hraj v kasinu

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Jaké hry má Red Tiger ve svém portfoliu?

Red Tiger je jedním z nejlepších poskytovatelů her v odvětví iGamingu. Byl založen v roce 2014 a gro týmu tvoří lidé s bohatými zkušenostmi v oblasti hazardu. Red Tiger se zaměřuje na online výherní automaty a za relativně krátkou dobu jich vyprodukoval již více než 200. Ve svém portfoliu má i pár stolních her – blackjack, baccarat a ruleta. Ty byste však spočítali na prstech jedné ruky. Přestože je nabídka stolních her v současnosti poměrně chudá, není vyloučeno, že Red Tiger v budoucnu vyvine více úsilí i v tomto směru.

Jaká témata automatů Red Tiger preferuje?

Nabídka automatů od Red Tiger je pestrá a široká. Vývojáři kladou důraz na to, abyste se na automatech zabavili, a aby byl zážitek z hraní co nejpůsobivější a nejpříjemnější. Vybrat si můžete z různých dobrodružných, hudebních či pohádkových automatů. V nabídce najdete i automaty se zvířaty, s podmořskou tématikou, ale také klasické retro hry s ovocnými symboly.

Nabízejí hry od Red Tigeru také speciální bonusové funkce?

Red Tiger si na speciálních a bonusových funkcích zakládá. Zatímco základní hra obecně funguje jako kterýkoli jiný automat, bonusové hry jsou originálnější a kreativnější. Struktura bonusů her od Red Tigeru se značně liší od ostatních providerů.

Jak často se na online automatech od Red Tigeru objevují free spiny?

Volná přetočení se na Red Tiger automatech objevují poměrně často. A pokud je slot nemá, vždy jsou nahrazeny jinými speciálními funkcemi a bonusovými vlastnostmi.

Čím jsou Red Tiger automaty specifické?

Tým Red Tiger netvoří jen zkušení vývojáři a designéři, ale také psychologové, matematici, grafici, zvukoví inženýři a další odborníci z příslušných oblastí. Hlavním cílem Red Tiger je neustále zlepšovat herní zážitek hráčů. Jinými slovy, poskytovatel neustále pracuje na tom, aby každá hra, kterou vydá, byla lepší a příjemnější než ta předtím. Důkazem toho je i několik významných ocenění, kterým se tento provider může pochlubit. Specialitou automatů od Red Tiger je síť progresivních Jackpotů Daily Drop, Hourly Drop a Super Drop.

Které hrací automaty od Red Tiger by vám neměly ujít?

Tipů na kvalitní automat od Red Tigeru je mnoho. Za pozornost určitě stojí Esqueleto Mariachi se třemi zábavnými hudebníky a jejich jedinečnými funkcemi. Zábavu a skvělé výhry nabízí také Mega Pyramid s naklonovanými symboly. Pirátské dobrodružství s freespiny a násobiteli výher zažijete na pětiválcovém slotu Pirate's Plenty, který se dokáže rozšířit o další jeden válec.

Jaké jsou silné a slabé stránky online automatů od Red Tiger?

Silnou stránkou Red Tiger automatů je bezpochyby dokonalá grafika propracovaná do nejmenších detailů. A pokud k tomu připočteme skvělé 3D animace, zvukové efekty a jedinečné bonusy, hraní Red Tiger slotů je velkou zábavou. Hledat negativa je o něco těží. Zmíněné 3D animace jsou někdy příliš zdlouhavé a ne vždy se dají přeskočit.
Hrací automaty