Sportovní hrací automaty

Sportovní hrací automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Sportovní zápolení na válcích hracích automatů

Okruh témat hracích automatů je pestrý, stejně jako život kolem nás. Jsme proto velmi rádi, že tvůrci těchto her nezapomínají ani na taková témata jako je sport. Sportování, jak je známo, je pro lidi velmi prospěšné. Díky sportu je možné si udržovat fyzické zdraví, ale slouží i pro psychický relax či na zábavu.

Fotbal, hokej, tenis, basketbal, házená, motorismus. Takto bychom mohli se jmenováním sportů ještě velmi dlouho pokračovat. Každý z nich má po světě spoustu fanoušků, někdo je praktikuje aktivně, někdo zase rád tyto sporty sleduje. A také ve světě hazardu si sportu můžete užít do sytosti. Někdo rád sází na sportovní události, jiní hráči si zase rádi zahrají nějaký ten online automat se sportovní tématikou. Přirozeně, těchto hracích automatů není tolik jako těch o pokladech z Egyptské pouště, ale i mezi sportovními hrami najdete velmi povedené kousky.

Samozřejmě, nejpopulárnější sport světa – fotbal mezi těmito hracími automaty nesmí chybět. Jedním z takových příkladů je online automat Bicicleta (Yggdrasil) s lepivými Wild symboly a freespiny. Hrací plocha slotu je umístěna na parádním fotbalovém stadionu a na 5 válcích a 4 řádcích vytváříte výherní kombinace na některé z 25 výherních linií. Dalším fotbalovým slotem je hra Football: Champions Cup od NetEntu, ve které se můžete těšit na bonusovou hru, free spiny či tři typy Wild symbolů. Rovněž Betsoft se může pyšnit fotbalovým automatem. Na mysli máme slot s názvem Hat Trick Hero s expandujícím Wild symbolem.

Mezi hracími automaty naleznete také, u nás velice oblíbený, hokej. Pokud tento sport máte rádi, určitě byste neměli obejít automat Break Away od Microgamingu. Nejde sice o žádný graficky skvost, ale upoutá vás především svými speciálními funkcemi, mezi kterými nechybí možnost získání přetočení zdarma.

Adrenalin a skvělý zážitek si zaručeně vychutnáte také při bojových sportech. Jednou z bojových her je automat Rocky od Playtechu. Tato mašinka vás vizuálem příliš neohromí, ale speciálními funkcemi už ano. V tomto online automatu je možné si vybojovat free spiny a také se zde můžete těšit na poutavou bonusovou hru, ze které si můžete vysloužit skvělé výhry.

Na válcích však najdete i jiné sporty: Golf (Golden Tour od Playtech, Gold Trophy 2 od Play'n GO), koňské dostihy (50 Horses od Amusnet) či motorismus (Desert Drag od Booming Games, či Win and Race od Apollo Games).

Vyzkoušejte si sportovní automaty zdarma

Každý hráč vyhledává jiné typy online automatů, a proto, pokud nemáte zkušenosti s těmi sportovními, určitě využijte možnosti a zahrajte si je na zkoušku zcela zdarma, pro zábavu ve formě demoverze. A pokud vás některý z nich ohromí kromě sportovního tématu i svou hratelností, roztočte jej naplno v kasinu.

Hrací automaty