Pouštní automaty

Pouštní automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Hrací automaty se skrytými poklady Egyptské pouště

Přestože ovocné symboly na válcích hracích automatů hrají prim v téměř každém online kasinu, hry s pouštní tématikou nelze ignorovat. Na svou dobu až nepochopitelně vyspělá civilizace Starověkého Egypta po sobě zanechala množství pokladů a kulturního bohatství a stala se námětem pro mnohé režiséry či spisovatele. Nadchla i autory kasinových her a dnes jsou na trhu stovky online výherních automatů, které jsou inspirovány kulturou lidí z před několika tisíciletí.

Egyptští bohové, monumentální pyramidy, hrobky naplněné poklady i dobrodružné výpravy do pouště. Pokud je vám toto téma blízké, stačí si jen vybrat z široké nabídky her. Záleží jen na vás, jaký online hrací automat si zvolíte. Ať už na základě počtu válců, výherních linií, resp. struktury herních bonusů. Ve většině pouštních automatů je bohatství Starověkého Egypta přetaveno do rozmanitých bonusových her, štědrých speciálních symbolů a funkcí.

Jako první automat nemůžeme zmínit nic jiného než legendární Book of Ra Deluxe od Novomatic. Právě tato kultovní hra udělala z tohoto tématu to, čím je dnes. Další podobné hry z ní čerpaly inspiraci. Vzrušující expedici zažijete také s pětiválcovým hracím automatem Book of Secrets od společnosti Synot Games, kde nechybí klasické bonusové symboly, freespiny a speciální expandující symbol v bonusové hře. Fantastickou zábavu nabízí i The Secret of Ba od Tom Horn, na kterém největší pozornost poutá lavinový efekt padajících symbolů s freespiny a multiplikátory výher. Velmi oblíbený je i slot Mega Pyramid od Red Tiger, kde dochází k zajímavému jevu. Oko pyramidy naklonuje náhodný symbol a rozšíří ho po válcích různými směry. A vyhrát zde můžete až 5000násobek vsazené částky.

Zkuste roztočit pouštní online automaty zdarma

Jelikož pouštních automatů je opravdu mnoho, neplýtvejte penězi na takové, které vás neosloví. I automaty zalité egyptským sluncem si můžete vyzkoušet zcela zdarma. Dokonale si slot prověřte, abyste zjistili, jestli vás bude bavit nebo přeskočíte na další. V konečném důsledku určitě natrefíte na takový, který si založíte do svých oblíbených her.

Hrací automaty