Alternativní automaty

Alternativní automaty

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Alternativa – různé jiné, netradiční automatové hry

Pokud vás přestává bavit pořád dokola točit válci plnými stejných symbolů, nebo když se vám již okoukaly tradiční výherní automaty, které na vás křičí pomalu z každého rohu, jste tady na správné adrese. Tady si od nich na čas odpočinete. Ocitáte se mezi alternativními válcovými hrami, které vynikají něčím nevšedním, netypickým, a tím se liší od klasických automatů. Jiné může být vyobrazení válců, herní mechanika, vyhodnocení výher či kupříkladu specifické bonusové minihry. Nejlepší bude, pokud si představíme alespoň několik z nich pro lepší obraz o tomto typu automatů.

Jedním z typických znaků těchto her je odlišné spojování symbolů do výherních linií. Zatímco u klasických slotů tvoří výherní linie symboly pospojované na válcích v řadě za sebou, tady to mohou být shluky sousedících symbolů (tzv. klastry) kdekoli na hracím poli. Hrací plocha bývá větších rozměrů (5x5, 5x6, 8x10 apod.) a obvykle je třeba takto propojit 5 symbolů, jako je tomu například u her Crystal Land (Playson) nebo Emoji Planet (NetEnt). Najdou se však i automaty, kde vám k propojení zcela postačí trojice symbolů, například v bonbonovém Sugar Pop od BetSoftu. Tyto hry jsou navíc doplněny různými bonusovými funkcemi, které vám při dosahování výher značně napomáhají.

Pokud se při hraní nechcete vzdát vašeho oblíbeného ovoce, ale chtěli byste si jej vyzkoušet v nějaké netradiční formě, všemi deseti doporučujeme zábavný ovocný slot Tiky Fruits. Na hracím poli se v něm nachází až 80 symbolů současně a úkolem je sestavit z nich alespoň sérii 5ti, které po vysbírání vytvoří prostor dalším symbolům. Pokud při tom některým ovocem naplníte takzvané „fruit bary“ odstraní se vám z pole všechno ovoce tohoto druhu, čímž vytvoří ještě více prostoru pro možné výherní kombinace hodnotnějších symbolů. K výhrám vám můžou pomoct i některé bonusové triky, které do hry čas od času přináší vedle stojící totem, nebo bonusová hra s freespiny.

Zábava ve stylu lukrativního starobylého maškarního plesu je dozajista působivým zážitkem, který vám nabídne hra Masquerade od RedTiger. Společnost vám budou dělat dámy ve škraboškách a pánové v noblesních oblecích. Ve hře se poměrně často objevují zlaté masky, které se rázem všechny promění na jeden shodný symbol. Zajímavé je také hrací pole v nestandardním řádkovém rozložení 2-3-4-3-2.

Alternativní automaty při hře zdarma

Téměř každé online kasino nabízí možnost zahrát si také alternativní hru v režimu demo, tedy zcela zdarma. Takto si vyzkoušíte různé způsoby hraní a uvidíte, jestli vás chytí natolik, že při nich strávíte chvíle plné zábavy, Pokud ano, sáhněte po takovém automatu i v online kasinu při hře za reálné peníze.

Hrací automaty