Automaty z podmořského světa

Automaty z podmořského světa

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Hrací automaty ze světa pod hladinou moří a oceánů

Podmořský život uchvátí každého, kdo se alespoň na čas ponoří pod mořskou hladinu a prohlédne si neuvěřitelný, živý svět plný pestrobarevných ryb a jiných úžasných tvorů. To vše za uklidňujících zvuků bublinek, či dokonce působivého zpěvu delfínů či velryb. No a právě v tomto duchu se nesou i automaty s touto tématikou.

Proto, pokud máte rádi příjemné, pohodové automaty, pak ty s podmořskou tématikou si vás jistě podmaní. Zvlášť pokud vás láká i představa nalezení pokladu na dně moře, jelikož tento prvek u těchto výherních automatů prostě nemůže chybět. Tvoří tu dobrodružnou část těchto her.

Pokud uvidíte v online kasinu automaty tohoto druhu máte o zážitek postaráno, protože se jedná pokaždé o parádní audiovizuální díla. V nich se rázem ocitáte uprostřed oceánu, nebo nějakého obrovského exotického akvária. A zvuky si u nich rozhodně ponechte zapnuté!

A co vás napadne jako první, když se řekne tajemný podmořský svět? Mnohým určitě bájná, zaplavená Atlantida. Právě ona je vděčným námětem mnoha vývojářů slotových her, jelikož se v ní pojí poznávání fascinujícího podmořského světa a hledání pokladů, které se v ní mají ukrývat. A tak se není co divit, že do kasin připlulo hned několik takových her. O vaši přízeň se budou ucházet automaty Atlantis (RedTiger), Mysterious Atlantis (Synot games), či Secrets of Atlantis od NetEnt. Vyzdvihovat některý by bylo asi zbytečné, protože každý z nich je krásný a každý obsahuje i nějaké ty bonusové prvky a freespinové hry, které vás ještě více stáhnou pod mořskou hladinu, až se vám nebude chtít vyplout tak brzy vzhůru.

Podmořské automaty však nejsou jen o pokladech na dně oceánů, někdy si tento svět vystačí i sám o sobě svou krásou a živočichy v něm žijícími. Příklady jsou automaty Great Blue (Playtech), roztomilý Golden Fish Tank (Yggdrasil), nebo legendární Dolphin's Pearl Deluxe (Novomatic).

Zahrajte si automaty s podmořskou tématikou zdarma

Zkuste se poohlédnout po vašich online kasinech, jaké podmořské automaty mají pro vás k dispozici a vyzkoušejte si je nejprve zdarma. Jsme si téměř jisti, že se vám budou líbit a možná pak vyzkoušíte štěstí i ve hře za reálné peníze. Vždyť výhra v podobě pokladu objeveného na dně moře určitě potěší každého hráče.

Hrací automaty